ONLINE: Od 16:00 venku proti Liberci

Slavia hraje v neděli od 16:00 venkovní ligové utkání proti Slovanu Liberec.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal pro zápas s Libercem několik změn oproti čtvrtečnímu utkání s Arsenalem. Čtyřčlennou obranu tvoří Tomáš Holeš, Ondřej Kúdela, Taras Kačaraba a Oscar Dorley. V záloze nastoupí Jakub Hromada, Lukáš Masopust, Nicolae Stanciu, Júsuf Hilál a Michal Beran. V útoku začne Stanislav Tecl .

Ze zdravotních důvodů nejsou do zápasu k dispozici David Hovorka, Alexander Bah, Ondřej Lingr, Peter Olayinka, Abdallah Sima a Simon Deli. Z důvodu odpočinku nezasáhne do hry ani kapitán Jan Bořil. Kluby se dohodly, že v utkání můžou nastoupit dva hráči na hostování. Ze Slavie Taras Kačaraba a za Liberec Ondřej Karafiát.

Utkání v Edenu začíná ve 16:00 a přímý přenos vysílá O2 TV. Studio začíná v 15:30.

Sestava: Kolář – Holeš, Kúdela, Kačaraba, Oscar – Hromada – Masopust, Stanciu, Júsuf, Beran – Tecl

Lavička: Kovář, Zima, van Buren, Kuchta, Provod, Ševčík, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Vstupenky na Karvinou k dispozici pro permanentkáře

včera
Sešívaní se v rámci 32. kola představí v Sinobo Stadium proti Karviné. Výkop utkání je v neděli 16. 5. v 19:30. Chcete-li mistry podpořit přímo na stadionu, přečtěte si organizační informace k zápasu.

Hráči na hostování: Zelený na stoperu táhne Jablonec

před 2 dny
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem tradičním přehledu.

Květnový nábor dětí do slávistických školiček

před 3 dny
V květnu proběhne slávistický nábor nejmenších dětí do školiček a nejmladších kategorií mládeže. Nábor se uskuteční v tréninkovém centru v Horních Měcholupech.

Další články