ONLINE: Od 16:30 v Budějovicích, v základu Hovorka

Sešívaní odstartují ročník 2020/21 FORTUNA:LIGY od 16:30 na hřišti Českých Budějovic. David Hovorka je poprvé v základu po těžkém zranění kolene.

Slavia zahájí od 16:30 1. kolem FORTUNA:LIGY soutěžní ročník 2020/21 na hřišti SK Dynamo České Budějovice. Trenér Jindřich Trpišovský se na úvod soutěže rozhodl pro ozkoušenou formaci se čtyřmi obránci a třemi středními záložníky. 

Slávistické fanoušky jistě potěší, že poprvé od konce října 2019 uvidí v soutěžním zápase Davida Hovorku, který nechybí v základu na stoperu po boku Davida Zimy. Zbytek sestavy je velmi podobný té, která nastupovala pravidelně na jaře. Na lavici je připravený už plně uzdravený Peter Olayinka, který si na začátku května přivodil v tréninku zlomeninu lýtkové kosti. S ním je na lavici náhradníků k dispozici trenérovi také jedna z letních posil Ondřej Lingr.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Fotbal, studio startuje v 16:00.

Sestava: Kolář – Coufal, Hovorka, Zima, Bořil – Traoré – Masopust, Stanciu, Ševčík, Provod – Tecl
Lavička: Kovář, Holeš, Olayinka, Kúdela, Takács, Lingr, Musa

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Oslavy 28. října v historii: Prestižní mezinárodní zápasy

dnes
Den po oslavách 28. října nastoupí Slavia v duelu Evropské ligy UEFA proti Bayeru Leverkusen. Dříve nic neobvyklého. Tradici mezinárodních zápasů při příležitosti státního svátku zavedl příznivec Slavie Edvard Beneš.

Každý bod teď bude velice důležitý

včera
Ve čtvrtek sešívané v Edenu čeká druhý zápas Evropské ligy proti Leverkusenu. „Přípravě jsme věnovali hodně času. Doufám, že se to v zápase projeví,“ říká Jindřich Trpišovský.

Bude nám vyhovovat presovat proti týmu, který hraje zezadu

včera
Lukáš Provod, který si v minulém zápasu proti Beerševě připsal jediný gól Slavie, věří, že by sešívaným mohla hra Leverkusenu svědčit.

Další články