ONLINE: Od 16:30 venku proti Karviné

Od 16:30 čeká Slavii utkání čtvrtého kola FORTUNA:LIGY, ve kterém svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského zavítají na hřiště Karviné.

Trenér Jindřich Trpišovský nemá pro nedělní utkání k dispozici zraněného Davida Hovorku, ze zdravotních důvodů do zápasu nezasáhne ani Jakub Hromada. Návrat do sestavy naopak hlásí záložník Lukáš Masopust. 

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Frydrych, Bořil – Souček – Masopust, Hušbauer, Král, Ševčík – van Buren
Náhradníci: Kovář, Holeš, Stanciu, Olayinka, Zelený, Júsuf, Traoré

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Sport. Studio startuje v 16:00.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

Zápasem se můžete také nechat provést Radiem Slavia, které si můžete nyní naladit i v mobilní aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Velký zážitek kazí jen výsledek, říká Takács

před 2 dny
Ladislav Takács si s Dortmundem prožil zápas snů, bohužel se smutným koncem. ​„Škoda, že to neskončilo remízou,“ říká debutant základní sestavy v Lize mistrů.

Další články