ONLINE: Od 17:00 MOL Cup v Edenu

Slávistům v cestě za obhajobou poháru stojí v Edenu zlínský Fastav. Slávisté na osmifinálový duel oproti lize výrazně obměnili sestavu, poprvé v základní sestavě hraje osmnáctiletý Filip Horský.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti poslednímu ligovému zápasu hned sedm změn, neobměněná zůstala jen část obrany, jediná změna v defenzivě je na pravé straně, kde místo Alexandera Baha hraje Ubong Ekpai. Ve středu záložní řady působí Mads Emil Madsen s Ibrahimem Traorém a vysunutějším Danielem Samkem. 

Na levou stranu se vrací Srdjan Plavšić, zprava debutuje v základní sestavě osmnáctiletý Filip Horský. Mladý útočník nastoupil poprvé za A-tým v závěru ligového zápasu s Libercem. Na hrotu hraje Ondřej Lingr.

Kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů i Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Ladislav Takács, Petr Ševčík, Jakub Hromada, Michael Krmenčík, Ondřej Kolář a Jan Bořil.

Utkání začíná v 17:00 a v přímém přenosu ho odvysílá ČT Sport.

Sestava: Mandous – Ekpai, Ousou, Kačaraba, Oscar – Traoré, Madsen - Horský, Samek, Plavšić - Linggr

Lavička: Kovář, Holeš, Bah, Stanciu, Masopust, Olayinka, Kuchta

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici ČT Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články