ONLINE: Od 17:00 derby na závěr sezony

Slávsité uzavírají stříbrnou sezonu 303. derby proti Spartě. V základní sestavě hraje Daniel Samek.

Pro závěrečné utkání sezony udělal trenér Jindřich Trpišovský hned šest změn oproti zápasu na půdě Baníku Ostrava. Na levém kraji obrany startuje čerstvý Objev roku dle LFA David Jurásek, na pravé straně hraje Aiham Ousou. Do stoperské dvojice se vedle Ondřeje Kúdely vrací David Hovorka. Ve středu hřiště nastupuje nejlepší hráč letošní sezony Tomáš Holeš a také Daniel Samek.

Ofenzivu vede Stanislav Tecl, na pravém křídle tentokrát nastupuje Oscar. Na lavičce je poprvé připravený Moses Usor. Dvacetiletý nigerijský útočník přestoupil do Slavie letos v zimě. V jarní části sezony nastoupil za B-tým do pěti zápasu a dokázal se hned třikrát prosadit. V Nigérii hrál za místní akademii, ze které mimo jiných vzešel Peter Olayinka a Yira Sor.

Ze zdravotních důvodů chybí Jakub Hromada, Ivan Schranz, Lukáš Provod Lukáš Masopust, Jan Bořil, a Michael Krmenčík. Petera Olayinku a Yiru Sora vyřadila nemoc.

Utkání začíná v 17:00 a v přímém přenosu ho vysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Ousou, Kúdela, Hovorka, Jurásek – Samek, Holeš – Oscar, Traoré, Lingr – Sor
Lavička: Kolář, Talovjerov, Plavšić, Fila, Kačaraba, Lingr, Usor

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slávisté podruhé odcestovali do Rakouska

dnes
Sešívaní v neděli opět zamířili do rakouského Aigenu, kde je čeká poslední fáze přípravy před startem nové sezony.

Plán letní přípravy B-týmu

před 2 dny
Slávistický B-tým po úspěšné a postupové sezoně zahájí letní přípravu na začátku července. Sešívané čeká soustředění a přípravná utkání.

​Informace k přípravným zápasům Slavie v Rakousku

před 3 dny
V průběhu druhého soustředění v rakouském Aigenu odehrají svěřenci Jindřicha Trpišovského tři přípravná utkání. Přečtěte si důležité informace k těmto duelům.

Další články