ONLINE: Od 17:00 domácí 295. derby

Od 17:00 přivítají sešívaní v rámci 295. derby v Edenu Spartu. Po nemoci se do základní sestavy vrací Jan Bořil i Petr Ševčík.

V rámci 24. kola FORTUNA:LIGY čeká sešívané 295. derby pražských „S“, ve kterém budou chtít jak udržet náskok na čele, tak i prodloužit sérii neporazitelnosti proti odvěkému rivalovi, která trvá už dlouhých devět zápasů.

Pro domácí utkání se Spartou se Jindřichu Trpišovskému uzdravilo hned několik klíčových hráčů, kteří v minulých kolech nemohli nastoupit. Trenérovi je po zranění ze zimního soustředění už k dispozici Ladislav Takács, který se představí ve stoperské dvojici po boku Ondřeje Kúdely. Po nemoci se do základní sestavy vrací také Jan Bořil s Petrem Ševčíkem. Zdravotní problémy tak kromě dlouhodobě indisponovaného Davida Hovorky nedovolí do utkání zasáhnout jenom Davidu Zimovi, kterého rovněž trápí zdravotní potíže.

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Sport. Studio začíná už v 16:15.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Edenu, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

B-tým v sobotu vyzve Bohemians

včera
Třetí kolo letní ligy přinese B-týmu malé derby s Bohemians 1905 “ B“ na Xaverově od 10:00.

Hráči na hostování: Gól Baluty rozhodl o vítězství nad Budějovicemi

včera
Jak se v uplynulých třech kolech dařilo hráčům na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

před 2 dny
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Další články