ONLINE: Od 17:00 proti Jablonci

Po vítězství ve finále MOL Cupu čeká sešívané předposlední ligové kolo, jejich soupeřem je domácí Jablonec!

Trenér Jindřich Trpišovský dal na poslední dvě ligová kola volno řadě reprezentantů. Příležitost tak dostane několik mladých hráčů. Na lavičce jsou připraveni Matyáš Vágner, Michal Hošek, Denis Višinský a Tomáš Rigo. 

V základu si odbude svůj ligový debut sedmnáctiletý defenzivní záložník Daniel Samek. Ten už za Slavii naskočil v osmifinále MOL Cupu proti Slavii Karlovy Vary, kdy strávil na hřišti 21 minut. V této sezoně pravidelně nastupoval za slavistický B-tým, za nějž odehrál 14 přípravných utkání a vstřelil jeden gól. Mladý záložník má na svém kontě také 20 startů za reprezentace U15 a U16.

Ze zdravotních důvodů do zápasu nezasáhnou Jan Kuchta, David Hovorka, Lukáš Provod, Přemysl Kovář a Stanislav Tecl.

Utkání začíná v 17:00 a přímý přenos vysílá O2 TV Sport.

Sestava: Stejskal – Bah, Kačaraba, Zima, Oscar – Samek, Traoré – van Buren, Beran, Sima – Lingr
Lavička: Vágner, Deli, Kúdela, Júsuf, Hošek, Višinský, Rigo

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Je to velká ztráta bodů, mohli jsme vyhrát

včera
Sešívaní po nepovedeném prvním poločase museli dotahovat utkání s Budějovicemi, které nakonec skončilo 2:2. Zápas hodnotil na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský.

Musíme od začátku hrát jako v druhé půli

včera
Jan Kuchta šel v Budějovicích na hřiště o poločase za stavu 0:2. K vyrovnání přispěl vybojovanou penaltou a asistencí. I tak byl ale po remíze 2:2 hodně kritický.

Remíza v Budějovicích. Trefili se Olayinka a Oscar

včera
Sešívaným se po nepovedeném prvním poločase podařilo vyrovnat zápas s Českými Budějovicemi potom, co se trefili Olayinka s Oscarem, a utkání skončilo 2:2.

Další články