ONLINE: Od 17:00 v Liberci, v základu poprvé Kosek

Od 17:00 se sešívaní představí v rámci 4. kola finále FORTUNA:LIGY na hřišti Liberce. Svůj ligový debut za Slavii si odbude Daniel Kosek.

Pro předposlední utkání sezony, 4. kolo finále FORTUNA:LIGY na hřišti Liberce se Jindřich Trpišovský stejně jako v minulém kole proti Jablonci rozhodl výrazně protočit sestavu. Kromě změn v sestavě došlo i ke změně rozestaví, sešívaní tak nastoupí v netradiční formaci 3–5–2.

Do branky si podruhé v letošním ligovém ročníku stoupne Přemysl Kovář, před ním stoperskou trojici utvoří Tomáš Holeš, Michal Frydrych a David Zima. Netradičně vysoko na krajích pak budou operovat Vladimír Coufal a Daniel Kosek, který si připíše svůj první ligový start za sešívaný A-tým. Úkoly v záloze si rozdělí Oscar Dorley, Ibrahim Traoré a výše položený Patrik Hellebrand. Na hrotu se pak od úvodu představí Petar Musa společně s Júsufem Hilálem. Svůj ligový debut za sešívané si také může připsat Lukáš Červ, který je připraven na lavici náhradníků.

Kromě Davida Hovorky a Petera Olayinky není trenéru k dispozici kvůli zdravotním potížím Petr Ševčík a Mohamed Tijani, kterého do hry nepustí poranění zad.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Fotbal, studio startuje v 16:15.

Sestava: Kovář – Holeš, Frydrych, Zima – Coufal, Traoré, Hellebrand, Oscar, Kosek – Júsuf, Musa
Lavička: Markovič, Stanciu, Tecl, Provod, Bořil, Červ, Masopust

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Liberci, nebo nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Musíme se srovnat v defenzivě

včera
Trenér Jindřich Trpišovský byl po zápasu s Hapoelem Be´er Shevou hodně zklamaný. „Myslím si, že u všech gólů to byly individuální chyby.“

Musíme se poučit do dalších zápasů

včera
Lukáš Provod vstřelil v Izraeli jediný gól Slavie. ​„Nebylo to o produktivitě, bylo to o chybách," mrzí záložníka sešívaných.

Každý z nás musí mít větší chuť dát gól

včera
Sešívaní i přes značnou převahu podlehli v Izraeli domácímu Hapoelu smolně 1:3. „Nezbývá nám nic jiného, než si zápas vyhodnotit a dívat se dopředu," říká Tomáš Malínský.

Další články