ONLINE: Od 17:00 venku proti Jablonci

Sešívaní hrají v neděli od 17:00 utkání 29. kola FORTUNA:LIGY v Jablonci. Jakou sestavu vybral trenérský tým?

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti zápasu s Feyenoordem sedm změn. V bráně začíná Ondřej Kolář, obrannou dvojici tvoří Ondřej Kúdela a Taras Kačaraba, nalevo nastupuje David Jurásek. Vedle Ibrahima Traoré hraje v záloze Jakub Hromada. Ofenzivní trojice je složena z tria Schranz, Fila a Plavšić. Na hrotu operuje Stanislav Tecl.

Ze zdravotních důvodů chybí Lukáš Masopust, Jan Bořil, Tomáš Holeš a Michael Krmenčík. Aiham Ousou do utkání nezasáhne kvůli žlutým kartám. Ondřej Lingr není k dispozici z důvodu celkového přetížení. Z preventivních důvodů nenastoupí ani dvojice Lukáš Provod a David Hovorka. Daniel Samek v sobotu odehrál utkání za B-tým.

Zápas začíná v 17:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Kačaraba, Jurásek – Traoré, Hromada – Schranz, Fila, Plavšić – Tecl
Lavička: Mandous, Talovjerov, Olayinka, Oscar, Sor, Madsen, Ševčík

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Věřím, že odvedeme skvělou práci

dnes
O harmonogramu dvoutýdenního kempu, zvučných soupeřích pro přípravná utkání i skladbě kádru čítajícího 35 jmen hovořil po prvním tréninku v Aigenu asistent trenéra Jaroslav Köstl.

Slávisté podruhé odcestovali do Rakouska

včera
Sešívaní v neděli opět zamířili do rakouského Aigenu, kde je čeká poslední fáze přípravy před startem nové sezony.

Plán letní přípravy B-týmu

před 3 dny
Slávistický B-tým po úspěšné a postupové sezoně zahájí letní přípravu na začátku července. Sešívané čeká soustředění a přípravná utkání.

Další články