ONLINE: Od 17:00 venku proti Olomouci

V 17. kole FORTUNA:LIGY čeká sešívané od 17:00 utkání na hřišti Sigmy Olomouc.

Trenér Jindřich Trpišovský se nemůže spolehnout na nemocného Tomáše Součka, mimo hru je také lehce zraněný Jakub Hromada a David Hovorka. 

V brance Slavie chytá Ondřej Kolář, kterého chrání obranná čtveřice Vladimír Coufal, Michal Frydrych, Ondřej Kúdela a Jan Bořil. Na pozici defenzivního záložníka operuje Laco Takács, kterého ve středu hřiště doplňuje kapitán Josef Hušbauer s Petr Ševčík. Na křídlech bude ofenzivu podporovat Lukáš Masopust a Peter Olayinka, hrot útoku obsadil Stanislav Tecl.

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Fotbal.

Sestava: Kolář – Coufal, Frydrych, Kúdela, Bořil – Takács – Masopust, Ševčík, Hušbauer, Olayinka – Tecl

Náhradníci: Kovář - Stanciu, van Buren, Provod, Škoda, Traoré, Hora

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Sinobo Stadium, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Hráči na hostování: Baluta s Hromadou slaví další výhru

včera
Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Výstava fotbalových kreseb v muzeu Slavie

před 2 dny
Ještě do neděle 1. března bude v prostorách slávistického muzea probíhat výstava fotbalových kreseb a karikatur známého kreslíře Milana Kounovského.

Doba hájení mi skončila

před 2 dny
Proti Bohemians se z křídla posunul na post defenzivního záložníka, nových výzev se ale nebojí. „Doba hájení už je za mnou, jsem tu půl roku a měl bych ukázat, proč ve Slavii jsem!“ hlásí Lukáš Provod.

Další články