ONLINE: Od 18:00 294. derby s Teclem v základu

Od 18:00 odehrají sešívaní v rámci 10. kola FORTUNA:LIGY utkání na Spartě se Stanislavem Teclem v základní sestavě.

Vedle zraněného Ibrahima Traorého nevpustila nemoc na hřiště Michala Frydrycha, Júsufa, Laca Takácse, Petra Ševčíka a Jakuba Hromadu. 

Deset hráčů ze základní sestavy z úterního utkání na hřišti Interu Milán hrají od úvodních minut i ve 294. derby. Jedinou změnou je Stanislav Tecl, který v základní sestavě zastoupil zraněného Ibrahima Traorého.

Sestava: Kolář - Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil – Souček – Masopust, Stanciu, Hušbauer, Olayinka – Tecl
Náhradníci: Kovář, Holeš, Zelený, van Buren, Provod, Škoda, Hora

Derby pražských "S" odvysílá v přímém přenosu O2 TV Fotbal, studio Ligy mistrů startuje v 17:15

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

Pokud nejste osobně na Letné, nebo nemáte možnost sledovat zápas v televizi, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Byl to náročný rok. Byli jsme ale nejlepší a jsme po právu mistři

včera
Jan Bořil dovedl Slavii jako kapitán k titulu a mohl jej tak po posledním zápase slavnostně zvednout nad hlavu. „Být kapitánem je pro mě obrovská osobní pocta. Už jenom to stát se kapitánem, natož zvednout pohár," dojímal se po derby.

Obhajoba byla ještě těžší, než zisk prvního titulu

včera
Sešívaní v posledním zápase sezony remizovali se Spartou a zvedli nad hlavu pohár pro mistra ligy. „Jediná kaňka je, že jsme nevstřelili kýženou branku," říká Jindřich Trpišovský.

Mistrovskou sezonu uzavřela remíza v derby

včera
Mistrovskou sezonu 2019/20 uzavřelo 296. derby, ve kterém si sešívaní vypracovali spoustu šancí, zůstaly ale neproměněny.

Další články