ONLINE: Od 18:00 294. derby s Teclem v základu

Od 18:00 odehrají sešívaní v rámci 10. kola FORTUNA:LIGY utkání na Spartě se Stanislavem Teclem v základní sestavě.

Vedle zraněného Ibrahima Traorého nevpustila nemoc na hřiště Michala Frydrycha, Júsufa, Laca Takácse, Petra Ševčíka a Jakuba Hromadu. 

Deset hráčů ze základní sestavy z úterního utkání na hřišti Interu Milán hrají od úvodních minut i ve 294. derby. Jedinou změnou je Stanislav Tecl, který v základní sestavě zastoupil zraněného Ibrahima Traorého.

Sestava: Kolář - Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil – Souček – Masopust, Stanciu, Hušbauer, Olayinka – Tecl
Náhradníci: Kovář, Holeš, Zelený, van Buren, Provod, Škoda, Hora

Derby pražských "S" odvysílá v přímém přenosu O2 TV Fotbal, studio Ligy mistrů startuje v 17:15

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

Pokud nejste osobně na Letné, nebo nemáte možnost sledovat zápas v televizi, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Od 14:00 UEFA Youth League s Barcelonou

dnes
Už od 14:00 čeká sešívané třetí skupinové utkání UEFA Youth League. Na Xaverově tentokrát sešívaní přivítají slavnou Barcelonu.

Vracíme se ke kořenům Slavie, říká Jaroslav Tvrdík

včera
Slavia v předvečer zápasu s Barcelonou odhalila repliku Středoevropského poháru. „Je pro nás obrovskou ctí, že se vracíme k naší historii a můžeme zde sehrát takový zápas," říká předseda představenstva Slavie.

Informace pro fanoušky k zápasu s Barcelonou

včera
Ve středu 23. října čeká hráče i fanoušky Slavie opravdový fotbalový svátek. Do Edenu přijede FC Barcelona. Utkání s katalánským velkoklubem začíná ve 21 hodin.

Další články