ONLINE: Od 18:00 čeká Slavii 291. derby

V rámci 28. kola FORTUNA:LIGY čeká na slávisty od 18:00 291. derby proti Spartě.

Kromě dlouhodobých marodů Jakuba Hromady a Stanislava Tecla se nemohl Jindřich Trpišovský při výběru základní sestavy spolehnout na Vladimíra Coufala, který si ze čtvrtečního čtvrtfinálového utkání proti Chelsea odnesl lehké zranění.

Od úvodních minut tak na trávníku nebude chybět Ondřej Kolář, jehož branku bude ochraňovat obrana se Simonem Delim a Michaelem Ngadeuem na stoperu a s Janem Bořilem a Michalem Frydrychem na krajích. Roli defenzivních štítů obstarají Tomáš Souček s Alexem Králem a ofenzivní příležitosti budou mít na starosti Lukáš Masopust, Josef Hušbauer a Jaromír Zmrhal. Na hrot se postaví kapitán Milan Škoda.

Tato sestava nám nabídne i dva zajímavé milníky. Josef Hušbauer svým 97. ligovým utkáním v dresu Slavie vyrovná počet ligových zápasů, do kterých zasáhl jako hráč Sparty a Milan Škoda se svým 194. startem posune na 2. příčku v žebříčku slávistických startů v lize. Na prvního Davida Hubáčka mu bude po dnešku chybět už pouhých pět utkání!

Sestava: Kolář – Frydrych, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček, Král – Masopust, Hušbauer, Zmrhal – Škoda
Náhradníci: Kovář, Olayinka, Zelený, van Buren, Kúdela, Stoch, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE Z UTKÁNÍ NAJDETE ZDE

Aktuálně

Slavia potřetí vítězem All Stars Cupu!

včera
Mladí slávisté kategorie U16 zvítězili na prestižním turnaji All Stars Cup! Talentovaní svěřenci Karla Pitáka porazili během turnaje Spartu i Atlético Madrid, ve finále pak přehráli silné PSG.

B tým: Rozpis letní přípravy

11.06.2019
Sezona 2018/2019 byla poslední, kdy se v Česku hrála Juniorská liga. Od nové sezony tak Slavia zakládá B-tým, který bude hrát třetí nejvyšší soutěž.

Vydražte mistrovskou kolekci a přispějte na nevidomé

11.06.2019
Slavia získala po neskutečných 77 letech opět double, což je důvod k oslavám a na ty se hodí bublinky! Vydražte ve spolupráci s Nadací Leontinka podepsané mistrovské šampaňské plus mistrovský dres a přispějte nevidomým dětem.

Další články