ONLINE: Od 18:00 v Českých Budějovicích

Od 18:00 odehrají sešívaní v rámci 6. kola FORTUNA:LIGY v Českých Budějovicích. Utkáním můžete sledovat na Radiu Slavia nebo na ČT Sport.

Poprvé od úvodní minuty nastoupí na hrotu útoku letní posila Júsuf, na lavičce zůstávají připraveni Mick van Buren i Milan Škoda. Zdravotní problémy naopak nepustí na hřiště Alexe Krále, Jakuba Hromadu a Jana Bořila (u kterého jde ze strany trenérského štábu o preventivní opatření). Stoperská dvojice se vrací ke složení Kúdela-Hovorka, které na levé straně doplní Jaroslav Zelený.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Hovorka, Zelený – Souček – Masopust, Hušbauer, Stanciu, Olayinka – Júsuf
Náhradníci: Kovář, Holeš, van Buren, Škoda, Ševčík, Frydrych, Traoré

Utkání vysílá v přímém přenosu ČT Sport. Studio startuje v 17:40. 

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE
I tentokrát vás zápasem provede Radio Slavia, které můžete naladit i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Koukal jsem na San Siro v televizi, teď jsem tu dal gól

včera
Peter Olayinka podtrhl svůj skvělý výkon gólem do sítě Interu, díky kterému si si sešívaní odváží z Milána bod. ​„Dát gól na San Siru je něco neuvěřitelného," radoval se po zápase.

Fantastický výkon. Z výsledku mám ale smíšené pocity

včera
​Ondřej Kolář Slavii několikrát v zápase významně svými zákroky podržel. „Kluci předvedli fantastický výkon. Z výsledku mám ale smíšené pocity," hodnotil po zápase.

Cítím velkou hrdost na tým, pyšnil se trenér

včera
I přes obdržený gól v nastavení, který rozhodl o remíze, se mohl Jindřich Trpišovský pyšnit výkonem svých svěřenců. „Cítím velkou hrdost. Podali jsme skvělý týmový výkon."

Další články