ONLINE: Od 18:00 v Edenu s Jabloncem

Sešívaní po reprezentační přestávce hrají od 18:00 na domácím hřišti zápas 15. kola FORTUNA:LIGY proti Jablonci. Jak vypadá sestava?

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti poslednímu utkání s Pardubicemi dvě změny. Na levé straně zálohy začíná Peter Olayinka místo Srdjana Plavšiće. V útoku hraje Jan Kuchta, který nahradil Michaela Krmenčíka. Na lavičku se po absenci vrací Ivan Schranz.

Kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů Petr Ševčík, Daniel Samek, Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Ladislav Takács a Jan Bořil.

Utkání začíná v 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar – Holeš, Hromada – Masopust, Stanciu, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kolář, Ekpai, Madsen, Krmenčík, Schranz, Traoré, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Stopeři jako možná zbraň, s kádrem jsme spokojeni

včera
Po remíze v prvním přípravném utkání proti Olympiakosu mluvil s novináři asistent trenéra Jaroslav Köstl o stoperské dvojici, chystaných změnách v kádru, zdravotním stavu hráčů i spokojenosti s šíří soupisky.

Křest ohněm. Jsem připravený se tu zlepšovat

včera
Proti Olympiakosu odehrál první minuty v sešívaném David Douděra, který do Slavie přišel z Mladé Boleslavi. Po premiéře mluvil o prvním přípravném zápase i svých dojmech z nového angažmá.

V přípravném duelu remíza s řeckým mistrem

včera
Úvodním soupeřem Slavie na druhém soustředění byl řecký mistr Olympiakos Pireus. Remízu 1:1 vystřelil sešívaným před přestávkou Aiham Ousou.

Další články