ONLINE: Od 18:00 v Jablonci

Sešívané čeká od 18:00 v rámci 12. kola FORTUNA:LIGY souboj na hřišti Jablonce, který se nachází na třetí příčce tabulky.

Před reprezentační přestávkou čeká sešívané náročné utkání na hřišti Jablonce, který se nachází na třetí pozici tabulky. Utkání, které začíná v 18:00, odvysílá v přímém přenosu O2 TV SPORT.

Trenér Jindřich Trpišovský se při výběru sestavy pro utkání 12. kola FORTUNA:LIGY nemohl spolehnout na vykartovaného Davida Hovorku. Sešívaný stoper by však i nebýt trestu kvůli zranění kolene do utkání nezasáhl. V ohrožení je zároveň i jeho účast na blížícím se reprezentačním srazu. Zdravotní potíže nepustí do hry Jaroslava Zeleného. Svá zranění naopak doléčují Laco Takács a Ibrahim Traoré. Jakub Hromada v sobotu nastoupil za slávistické béčko v utkání na hřišti pražského Motorletu.

Branku Ondřeje Koláře střeží od úvodních minut obranná čtveřice Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, Michal Frydrych a Jan Bořil. Na pozici defenzivního štítu nechybí s kapitánskou páskou tradičně Tomáš Souček. Záložní řadu tvoří na středu Josef Hušbauer společně s Nicolaem Stanciem a na krajích Lukáš Masopust s Peterem Olayinkou. Stejně jako proti Dortmundu se na hrotu představí Stanislav Tecl.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Frydrych, Bořil – Souček – Masopust, Hušbauer, Stanciu, Olayinka – Tecl
Náhradníci: Kovář, Holeš, van Buren, Provod, Škoda, Ševčík, Hora

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Jablonci, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Plně se musíme soustředit na nedělní zápas. Jiný lék není

dnes
Sešívaní padli po sporném rozhodnutí sudího na hřišti Midtjyllandu. ​„Říkal jsem sudímu, jak je to pro nás důležité, ať se jde podívat. Řekl mi, že věří VARu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Je to obrovské zklamání, říká Ondřej Kolář

včera
Nejprve pokutový kop Kaby zneškodnil, VAR ale poté nařídil opakování penalty: „Dával jsem si na to pozor, jsem přesvědčený, že jsem krok dopředu neudělal," říká brankář Ondřej Kolář.

Myslel jsem, že v Lize mistrů se tohle nemůže stát

včera
​Jan Bořil byl po odvetě play off Ligy mistrů velmi zklamaný. „Byla penalta, Koli to krásně chytil, co se stalo pak ani nechci komentovat, je to hrůza," mrzí kapitána sešívaných.

Další články