ONLINE: Od 18:00 venku proti Olomouci

Slávisté v 17. ligovém kole vyrazili do Olomouce, kde od 18:00 hrají s jednou změnou v sestavě na Andrově stadionu.

Oproti utkání proti Teplicím udělal trenér Jindřich Trpišovský jedinou změnu v sestavě. Na pravé straně hraje společně s Lukášem Masopustem sedmigólový Ondřej Lingr. V útoku bude hrozit Jan Kuchta, který se prosadil ve třech po sobě jdoucích zápasech.

Kromě Alexandera Baha, který chybí kvůli zranění hlavy ze zápasu s Feyenoordem, a dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů i Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Ladislav Takács, Petr Ševčík, Ubong Ekpai a Jan Bořil.

Utkání začíná v 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Masopust, Ousou, Kačaraba, Oscar – Holeš – Lingr, Stanciu, Hromada, Olayinka – Kuchta

Lavička: Kolář, Plavšić, Samek, Horský, Madsen, Krmenčík, Schranz

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Hrát ve Slavii byl můj sen. Tvrdá práce se vyplatila

dnes
Yira Sor v prvním rozhovoru po podpisu smlouvy v Edenu hovořil o svých ambicích, důvodech, proč si vybral Slavii, i inspiraci krajanem a mentorem Peterem Olayinkou.

Yira Sor novou posilou Slavie!

dnes
Další zimní posilou Slavie se stal rychlonohý nigerijský křídelník Yira Sor, který přestupuje z Baníku Ostrava. V Edenu podepsal smlouvu do konce roku 2026. Opačným směrem míří záložník Ubong Ekpai.

Ve zkráceném tréninkovém utkání zazářil Plavšić

včera
Slávisté ve čtvrtek odehráli druhé tréninkové utkání na soustředění v Portugalsku. V šedesátiminutovém duelu se zaskvěl zejména Srdjan Plavšić.

Další články