ONLINE: Od 18:00 završení sezony proti Spartě

V posledním utkání sezony přivítají sešívaní od 18:00 Spartu. Na lavici jsou připravení i David Hovorka s Peterem Olayinkou. Po skončení 296. derby bude následovat slavnostní předání titulu.

Sešívané čeká od 18:00 poslední utkání ročníku 2019/2020 proti rivalům z Letné, a tak lze očekávat souboj plný emocí a nasazení, i když je o titulu už dva týdny rozhodnuto. Podle toho vypadal i výběr základní sestavy. Trenér Jindřich Trpišovský se vytasil s výjimkou Ondřeje Kúdely se složením hráčů, kteří pravidelně nastupovali na jaře v základu.

Pro 296. derby se nemůže kromě zmíněného Ondřeje Kúdely spolehnout ani na Ladislava Takácse a Mohameda Tijaniho kvůli zdravotním potížím, na Petara Musu pak kvůli disciplinárnímu trestu za dvě žluté karty v nadstavbě. Naopak po dlouhé době je trenérovi k dispozici David Hovorka a Peter Olayinka, kteří jsou oba přítomni pro poslední zápas sezony na lavici náhradníků.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Fotbal, studio startuje v 17:15.

Sestava: Kolář – Coufal, Frydrych, Zima, Bořil – Ševčík, Holeš – Masopust, Stanciu, Provod – Tecl
Lavička: Kovář, Hovorka, Olayinka, Hellebrand, Oscar, Traoré, Júsuf

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Edenu, nebo nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Tomáš Souček opanoval anketu Zlatý míč ČR

dnes
Tomáš Souček získal Zlatý míč pro nejlepšího českého hráče uplynulé sezony.

Sešívaní odjeli na herní soustředění

včera
Sešívaní v úterý ráno odjeli na herní soustředění do rakouského Laa an der Thaya. Do užšího kádru, který odehraje čtyři utkání, se vešlo 28 hráčů.

Utkání v Rakousku kvůli COVID bez diváků

včera
Sešívané čekají v období od 5. do 14. srpna čtyři přípravná utkání. Vzhledem k aktuální koronavirové situaci se zápasy odehrají bez diváků.

Další články