sparta>slavia

ONLINE: Od 18:30 doma proti Opavě

Sešívaní hrají v neděli od 18:30 domácí zápas 24. kola FORTUNA:LIGY proti Opavě.

Svěřenci Jindřicha Trpišovského nastoupí do utkání se šesti změnami v základní jedenáctce oproti čtvrtečnímu zápasu s Rangers. 

Místo Ondřeje Koláře začne v bráně osmnáctiletý Matyáš Vágner. Na pozici pravého obránce nahradí Alexandera Baha Lukáš Masopust. Do sestavy se po jednozápasové pauze vrací David Zima, který v obranné dvojici hraje s Ondřejem Kúdelou, a Tomáš Holeš, který nahradí na pozici defenzivního štítu Jakuba Hromadu. Na pravé záloze začne Mick van Buren a na hrotu Jan Kuchta. Abdallah Sima nastoupí do utkání na levé straně zálohy.

Kvůli zdravotním potížím nemůžou nastoupit David Hovorka, Petr Ševčík, Ibrahim Traoré, Peter Olayinka a brankáři Ondřej Kolář s Janem Stejskalem.

V přímém přenosu utkání odvysílá stanice O2 TV, studio startuje v 18:00.

Sestava: Vágner – Masopust, Kúdela, Zima, Bořil – Holeš – van Buren, Stanciu, Provod, Sima – Kuchta

Lavička: Kovář, Deli, Bah, Tecl, Dorley, Júsuf, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články