ONLINE: Od 18:30 odveta Ligy mistryň

Fotbalistky Slavie čeká od 18:30 odveta Ligy mistryň proti londýnskému Arsenalu. Utkání můžete sledovat na Slavia TV.

Slávistky čeká po venkovní prohře 4:0 těžká odveta na stadionu v Edenu, kde se poperou o postup do další fáze Ligy mistryň. Zápas můžete sledovat přímo na Slavia TV.

Trenér Michal Kolomazník posílá do odvetného utkání stejnou sestavu jako do úvodního zápasu na půdě Arsenalu. Do branky se postaví Olívie Lukášová, obranu si bude řídit sehraná dvojice Simona Necidová s kapitánkou Dianou Bartovičovou. Na stranách obrany budou hrát Gabriela Šlajsová a Michaela Khýrová. 

O defenzivní úkoly se dnes postará zkušená Veronika Pincová s Terezou Krejčiříkovou a doplňovat útok ze středu zálohy bude Martina Šurnovská. Kraje zálohy zůstávají stejné jako v předchozích zápasech ve složení Chirine Lamti a Franny Černá. Na hrotu útoku bude operovat střelkyně Tereza Kožárová. 

Sestava: Lukášová, Necidová, Bartovičová, Pincová, Khýrová, Šlajsová, Lamti, Krejčiříková, Šurnovská, Kožárová, Černá

Lavička: Sladká, Fuchsová, Bendová, Szewieczková, Růžičková, Divišová, Veselá, Huvarová

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

dnes
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

dnes
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

dnes
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články