sparta>slavia

ONLINE: Od 18:30 odveta Ligy mistryň

Fotbalistky Slavie čeká od 18:30 odveta Ligy mistryň proti londýnskému Arsenalu. Utkání můžete sledovat na Slavia TV.

Slávistky čeká po venkovní prohře 4:0 těžká odveta na stadionu v Edenu, kde se poperou o postup do další fáze Ligy mistryň. Zápas můžete sledovat přímo na Slavia TV.

Trenér Michal Kolomazník posílá do odvetného utkání stejnou sestavu jako do úvodního zápasu na půdě Arsenalu. Do branky se postaví Olívie Lukášová, obranu si bude řídit sehraná dvojice Simona Necidová s kapitánkou Dianou Bartovičovou. Na stranách obrany budou hrát Gabriela Šlajsová a Michaela Khýrová. 

O defenzivní úkoly se dnes postará zkušená Veronika Pincová s Terezou Krejčiříkovou a doplňovat útok ze středu zálohy bude Martina Šurnovská. Kraje zálohy zůstávají stejné jako v předchozích zápasech ve složení Chirine Lamti a Franny Černá. Na hrotu útoku bude operovat střelkyně Tereza Kožárová. 

Sestava: Lukášová, Necidová, Bartovičová, Pincová, Khýrová, Šlajsová, Lamti, Krejčiříková, Šurnovská, Kožárová, Černá

Lavička: Sladká, Fuchsová, Bendová, Szewieczková, Růžičková, Divišová, Veselá, Huvarová

Aktuálně

Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům!

dnes
Epidemiologická situace v České republice je vážná, všichni zdravotníci jsou v plném pracovním nasazení. Slávisté vyjadřují všem lékařům a zdravotnickému personálu velké poděkování za jejich práci.

Hráči na hostování: Senzační porážce Slovácka pomohl i van Buren

včera
Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Sportovní oddělení klubu posiluje

včera
Slavia se snaží posilovat nejen na poli hráčském nebo trenérském, ale také v kancelářích nebo na tribunách při sledování hráčů či soupeřů. Přinášíme vám přehled změn ve sportovním úseku.

Další články