ONLINE: Od 18:30 přípravný zápas proti Českým Budějovicím

Od 18:30 čeká slávisty první přípravné utkání letošní sezony. Na hřišti středočeských Čelákovic se střetnou s Českými Budějovicemi. Přímý přenos na Slavia TV.

Slávisté se od 18:30 v prvním letošním přípravném utkání střetnou v Čelákovicích s SK Dynamo České Budějovice. Přímý přenos utkání můžete sledovat na Slavia TV.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

Trenérovi Jindřichu Trpišovskému chybí pouze Simon Deli, který byl součástí širšího nominačního výběru Pobřeží slonoviny, a Michael Ngadeu, který právě na Africkém poháru národů v Egyptě obhajuje s Kamerunem prvenství z roku 2017.

Aktuálně

GALERIE: Oslavy 20. titulu

před 3 dny
Slavia přidala druhou hvězdu za 20. domácí titul. Podívejte se, jak probíhaly oslavy na hřišti, v kabině i na dalších místech!

Ceny si velmi vážím, před pár lety bych tomu ani nevěřil

09.07.2020
Ondřej Kolář zakončil životní sezonu nejen obhajobou titulu, ale i výhrou v anketě LFA o hráče sezony. „Tohle ocenění mohla dostat velká spousta kvalitních hráčů. O to víc si ceny vážím,“ přijímal ocenění skromně.

Mistryně ligy zahájily letní přípravu

09.07.2020
Mistryně ligy vstupují dnes do přípravy na novou sezonu. Trenér Michal Kolomazník musí vyřešit personální změny, nejvíce bude patrná absence hvězdy Kateřiny Svitkové, která míří na vysněné zahraniční angažmá.

Další články