ONLINE: Od 18:30 v Brně

Slávisté po reprezentační pauze hrají v neděli od 18:30 zápas ve venkovním prostředí proti Brnu.

V prvním utkání po reprezentační pauze začne v bráně opět Matyáš Vágner. Ondřej Kolář není připraven k utkání Změny nastaly u na krajích obrany, vpravo nastupuje Alexander Bah, vlevo netradičně v premiéře na tomto postu Lukáš Masopust. Jan Bořil po reprezentační povinnostech dostal pro dnešní duel volno k odpočinku. 

V obranné dvojici nastoupí Taras Kačaraba s Davidem Zimou, na pozici defenzivního štítu před nimi operuje Tomáš Holeš. Záložní čtveřici tvoří Mick van Buren, Jakub Hromada, Lukáš Provod a Peter Olayinka. Na hrotu útoku hraje Jan Kuchta. 

Kvůli zdravotním potížím nemůžou hrát David Hovorka, Ibrahim Traoré a brankář Ondřej Kolář. Pro utkání není bohužel k dispozici ani Ondřej Kúdela, který má po utkání reprezentace ve Walesu dle vyšetření v ÚVN ve Střešovicích kontuzi nosu, vysoké horečky a antibiotika. Doba léčení se v tuto chvíli nedá odhadnout. Kvůli disciplinárním trestům za karty do zápasu nezasáhnou rovněž Oscar Dorley a Abdallah Sima.

V přímém přenosu utkání odvysílá stanice O2 TV Sport, studio startuje v 18:00.

Sestava: Vágner – Bah, Kačaraba, Zima, Masopust – Holeš – van Buren, Hromada, Provod, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kovář, Deli, Stanciu, Tecl, Beran, Ševčík, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Informace pro fanoušky na zápas s Pardubicemi

dnes
V článku si přečtěte informace o vstupenkách a vstupu na venkovní zápas s Pardubicemi na stadionu v Ďolíčku.

Ověřte svou bezinfekčnost pohodlně a bez front!

dnes
Každý návštěvník domácího utkání SK Slavia Praha má nyní možnost ověřit si svou vstupenku či permanentku pohodlně pomocí svého telefonu či počítače. Zároveň má každý fanoušek možnost kontroly stavu ověření jeho vstupenky či permanentky v systému TicketPortal.

Další články