ONLINE: Od 18:30 venku proti Karviné

Sešívaní hrají v rámci 16. kola FORTUNA:LIGY na hřišti Karviné, jedenáctého týmu ligové tabulky.

Do druhého ligového střetnutí roku 2021 nastoupí sešívaní s Ondřejem Kolářem v bráně a obrannou čtveřicí tvořenou Lukášem Masopustem, Ondřejem Kúdelou, Davidem Hovorkou a kapitánem Janem Bořilem. Ve středu zálohy bude operovat trojice Tomáš Holeš, Lukáš Provod a Nicolae Stanciu, křídelní pozice obsadí Abdallah Sima a Oscar Dorley. Na hrotu útoku pak bude působit Jan Kuchta. 

Zranění do utkání nepustí Petra Ševčíka, Stanislava Tecla, Micka van Burena a Júsufa, kondici zatím dohání už vyléčený David Zima. Kvůli žlutým kartám není trenérovi Jindřichovi Trpišovskému k dispozici ani záložník Jakub Hromada.

V přímém přenosu zápas odvysílá stanice O2 TV Sport.

Sestava: Kolář - Masopust, Kúdela, Hovorka, Bořil - Holeš, Provod - Sima, Stanciu, Oscar - Kuchta
Lavička: Kovář, Bah, Olayinka, Traoré, Kačaraba, Lingr, Musa

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

včera
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

včera
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

včera
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články