ONLINE: Od 18:30 venku proti Opavě

Osmé kolo FORTUN:LIGY hrají sešívaní na hřišti SFC Opava. V základní sestavě hrají Kuchta se Simou.

V druhém zápase po restartu FORTUNA:LIGY nastoupí Slavia na Městském stadionu v Opavě. Trenér Jindřich Trpišovský posílá do zápasu téměř stejnou sestavu jako v posledním ligovém utkání proti Mladé Boleslavi. Dvě změny udělal trenér ve středu hřiště, v záloze místo Tomáše Holeše nastoupí Ibrahim Traoré a ve středu obrany nahradí zraněného Davida Hovorku Ondřej Kúdela. V základní sestavě zůstávají střelci ze zápasu s Nice Abdallah Sima a Jan Kuchta. 

Pro tento zápas bohužel ze zdravotních důvodů chybí David Hovorka, Ladislav Takács a Stanislav Tecl. K zápasu ještě nejsou připraveni Lukáš Provod a Ondřej Karafiát. Na lavičce náhradníků jsou k dispozici Jan Bořil, Tomáš Holeš i sedmnáctiletý Matěj Jurásek.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV, studio startuje v 18:00.

Sestava: Kolář – Masopust, Kúdela, Zima, Oscar – Ševčík, Traoré – Sima, Stanciu, Olayinka – Kuchta

Lavička: Kovář, Holeš, Bořil, Malínský, Lingr, Musa, Jurásek 

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Mick Van Buren prodloužil smlouvu do roku 2023

dnes
Mick van Buren získal se Slavií čtyři mistrovské tituly a jeho působení v Edenu bude pokračovat. Holandský útočník s klubem podepsal novou smlouvu do června 2023.

Trenér Trpišovský je jako můj otec

dnes
Ubong Moses Ekpai v prvním rozhovoru po podpisu tříleté smlouvy ve Slavii hovořil o svých ambicích, očekávané dřině na letní přípravě i vztahu k Jindřichu Trpišovskému, se kterým už jednu sezonu spolupracoval.

Do Slavie přichází Ubong Ekpai

dnes
Po Ivanu Schranzovi a Srdjanu Plavšićovi míří do Edenu třetí ofenzivní posila - 25letý záložník Ubong Moses Ekpai.

Další články