ONLINE: Od 18:30 venku proti Opavě

Osmé kolo FORTUN:LIGY hrají sešívaní na hřišti SFC Opava. V základní sestavě hrají Kuchta se Simou.

V druhém zápase po restartu FORTUNA:LIGY nastoupí Slavia na Městském stadionu v Opavě. Trenér Jindřich Trpišovský posílá do zápasu téměř stejnou sestavu jako v posledním ligovém utkání proti Mladé Boleslavi. Dvě změny udělal trenér ve středu hřiště, v záloze místo Tomáše Holeše nastoupí Ibrahim Traoré a ve středu obrany nahradí zraněného Davida Hovorku Ondřej Kúdela. V základní sestavě zůstávají střelci ze zápasu s Nice Abdallah Sima a Jan Kuchta. 

Pro tento zápas bohužel ze zdravotních důvodů chybí David Hovorka, Ladislav Takács a Stanislav Tecl. K zápasu ještě nejsou připraveni Lukáš Provod a Ondřej Karafiát. Na lavičce náhradníků jsou k dispozici Jan Bořil, Tomáš Holeš i sedmnáctiletý Matěj Jurásek.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV, studio startuje v 18:00.

Sestava: Kolář – Masopust, Kúdela, Zima, Oscar – Ševčík, Traoré – Sima, Stanciu, Olayinka – Kuchta

Lavička: Kovář, Holeš, Bořil, Malínský, Lingr, Musa, Jurásek 

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Informace pro fanoušky na DERBY

včera
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Hráči na hostování: Júsuf se v Liberci uvedl gólem a asistencí

včera
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Vstupenky na zápas s Hradcem Králové ve volném prodeji

včera
V 9. kole čeká Slavii domácí zápas s nováčkem soutěže z Hradce Králové. Zápas se hraje 26. září od 19:00 a vstupenky jsou ve volném prodeji v cenové kategorii Z1.

Další články