ONLINE: Od 18:45 Konferenční liga proti Unionu

Slávisté od 18:45 hrají v Edenu úvodní zápas zakladní skupiny Konfereční ligy proti Unionu Berlín. Ve středu zálohy hraje Ibrahim Traoré, na hrotu začíná Stanislav Tecl.

Trenér Jindřich Trpišovský pro premiéru v nově vzniklé Evropské konferenční lize do branky nasadil Aleše Mandouse. Na krajích obrany hraje Alexander Bah a Oscar. Ve středu si vedle Tarase Kačaraby odbude svou slávistickou premiéru v evropských pohárech Aiham Ousou. Ve středu zálohy obstarají práci Ibrahim Traoré, Petr Ševčík a Ondřej Lingr. Staniclava Tecla na hrotu budou z křídel podporovat Lukáš Masopust a Ubong Ekpai.

Tomáš Holeš chybí kvůli trestu za červenou kartu z odvety play off Evropské ligy proti Legii. Ondřej Kolář, Ondřej Kúdela a Srdjan Plavšić chybí ze zdravotních důvodů.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články