ONLINE: Od 18:45 Konferenční liga proti Unionu

Slávisté od 18:45 hrají v Edenu úvodní zápas zakladní skupiny Konfereční ligy proti Unionu Berlín. Ve středu zálohy hraje Ibrahim Traoré, na hrotu začíná Stanislav Tecl.

Trenér Jindřich Trpišovský pro premiéru v nově vzniklé Evropské konferenční lize do branky nasadil Aleše Mandouse. Na krajích obrany hraje Alexander Bah a Oscar. Ve středu si vedle Tarase Kačaraby odbude svou slávistickou premiéru v evropských pohárech Aiham Ousou. Ve středu zálohy obstarají práci Ibrahim Traoré, Petr Ševčík a Ondřej Lingr. Staniclava Tecla na hrotu budou z křídel podporovat Lukáš Masopust a Ubong Ekpai.

Tomáš Holeš chybí kvůli trestu za červenou kartu z odvety play off Evropské ligy proti Legii. Ondřej Kolář, Ondřej Kúdela a Srdjan Plavšić chybí ze zdravotních důvodů.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Je to velká ztráta bodů, mohli jsme vyhrát

včera
Sešívaní po nepovedeném prvním poločase museli dotahovat utkání s Budějovicemi, které nakonec skončilo 2:2. Zápas hodnotil na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský.

Musíme od začátku hrát jako v druhé půli

včera
Jan Kuchta šel v Budějovicích na hřiště o poločase za stavu 0:2. K vyrovnání přispěl vybojovanou penaltou a asistencí. I tak byl ale po remíze 2:2 hodně kritický.

Remíza v Budějovicích. Trefili se Olayinka a Oscar

včera
Sešívaným se po nepovedeném prvním poločase podařilo vyrovnat zápas s Českými Budějovicemi potom, co se trefili Olayinka s Oscarem, a utkání skončilo 2:2.

Další články