sparta>slavia

ONLINE: Od 18:45 UECL doma s Feyenoordem

Slávisté od 18:45 hostí v Edenu v pátém kole Evropské konferenční ligy nizozemský Feyenoord, který je na první příčce skupiny. Na hrotu začíná Ivan Schranz.

Oproti poslednímu ligovému utkání udělal trenér Jindřich Trpišovský dvě změny v sestavě. Na hrotu nastupuje Ivan Schranz místo Jana Kuchty, který je připravený na lavičce. Ve středu hřiště začíná ve formě hrající Ondřej Lingr, který nahradil Jakuba Hromadu, ten chybí na soupisce pro evropské poháry.

Kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Ladislav Takács a Jan Bořil. Petr Ševčík a Daniel Samek jsou po zdravotních problémech připravení na lavičce.

Utkání začíná v 18:45 a v přímém přenosu ho odvysílá Sport 1.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar – Holeš, Lingr – Masopust, Stanciu, Olayinka – Schranz
Lavička: Kolář, Sirotník, Plavšić, Samek, Kuchta, Ekpai, Krmenčík, Ševčík, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici Sport 1, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

V sobotu od 18:00 venku proti Olomouci

dnes
Po týdenní přestávce odehrají slávisté další ligový zápas. V rámci 17. kola se představí na Andrově stadionu v Olomouci.

Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům!

dnes
Epidemiologická situace v České republice je vážná, všichni zdravotníci jsou v plném pracovním nasazení. Slávisté vyjadřují všem lékařům a zdravotnickému personálu velké poděkování za jejich práci.

Další články