ONLINE: Od 19:00 doma proti Hradci

Slávisté v rámci devátého okola FORTUNA:LIGY hostí v Edenu nováčka z Hradce Králové. Na hrotu hraje Jan Kuchta, chytá Aleš Mandous.

Oproti poslednímu ligovému utkání proti Bohemians udělal trenér Jindřich Trpišovský jedinou změnu v sestavě. Laca Takácse, který si v Ďolíčku přivodil trhlinu ve stehenním svalu, nahradil v sestavě Petr Ševčík. Do středu obrany se vedle Aihama Ousoua zatáhl Tomáš Holeš. V brance znovu nastupuje znovu Aleš Mandous.

Na pravé straně brání i útočí Alexander Bah s Lukášem Masopustem, na druhé straně hraje dvojice Schranz - Bořil. Trojlístek středopolařů má složení Samek, Ševčík, Stanciu. V útoku začíná Jan Kuchta.

Kromě dlouhodobě zraněných Provoda s Hovorkou chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Taras Kačaraba, Ladislav Takács, Jakub Hromada a Ondřej Kolář, který už se zapojil do tréninku. Kvůli drobným zdravotním problémům chybí Srdjan Plavšić a Peter Olayinka.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Je to velká ztráta bodů, mohli jsme vyhrát

včera
Sešívaní po nepovedeném prvním poločase museli dotahovat utkání s Budějovicemi, které nakonec skončilo 2:2. Zápas hodnotil na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský.

Musíme od začátku hrát jako v druhé půli

včera
Jan Kuchta šel v Budějovicích na hřiště o poločase za stavu 0:2. K vyrovnání přispěl vybojovanou penaltou a asistencí. I tak byl ale po remíze 2:2 hodně kritický.

Remíza v Budějovicích. Trefili se Olayinka a Oscar

včera
Sešívaným se po nepovedeném prvním poločase podařilo vyrovnat zápas s Českými Budějovicemi potom, co se trefili Olayinka s Oscarem, a utkání skončilo 2:2.

Další články