ONLINE: Od 19:00 doma proti Hradci

Slávisté v rámci devátého okola FORTUNA:LIGY hostí v Edenu nováčka z Hradce Králové. Na hrotu hraje Jan Kuchta, chytá Aleš Mandous.

Oproti poslednímu ligovému utkání proti Bohemians udělal trenér Jindřich Trpišovský jedinou změnu v sestavě. Laca Takácse, který si v Ďolíčku přivodil trhlinu ve stehenním svalu, nahradil v sestavě Petr Ševčík. Do středu obrany se vedle Aihama Ousoua zatáhl Tomáš Holeš. V brance znovu nastupuje znovu Aleš Mandous.

Na pravé straně brání i útočí Alexander Bah s Lukášem Masopustem, na druhé straně hraje dvojice Schranz - Bořil. Trojlístek středopolařů má složení Samek, Ševčík, Stanciu. V útoku začíná Jan Kuchta.

Kromě dlouhodobě zraněných Provoda s Hovorkou chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Taras Kačaraba, Ladislav Takács, Jakub Hromada a Ondřej Kolář, který už se zapojil do tréninku. Kvůli drobným zdravotním problémům chybí Srdjan Plavšić a Peter Olayinka.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články