ONLINE: Od 19:00 doma proti Příbrami

Sešívané čeká od 19:00 v rámci 13. kola FORTUNA:LIGY souboj Proti Příbrami, která se nachází na čtrnácté příčce tabulky.

Po reprezentační přestávce se slávisté představí na domácím hřišti proti 1.FK Příbram. Důležité ligové utkání, které je generálkou na zápas Ligy mistrů s Barcelonou, začíná v 19:00. Odvysílá ho v přímém přenosu O2 TV Fotbal.

Trenér Jindřich Trpišovský se při výběru sestavy nemohl spolehnout na vykartovaného Jana Bořila. Zdravotní potíže nepustí do hry ani trio Peter Olayinka, Ibrahim Traoré a David Hovorka. Své zranění naopak doléčil Laco Takács, který je připraven na lavičce.

Před brankářem Ondřejem Kolářem hraje obranná čtveřice Tomáš Holeš, Ondřej Kúdela, Michal Frydrych a Jaroslav Zelený. Střed zálohy tvoří Tomáš Souček spolu s Josefem Hušbauerem a Petrem Ševčíkem, křídelní pozice obsadili Lukáš Masopust a Lukáš Provod. Na hrotu útoku hraje od začátku kapitán Milan Škoda.

Sestava: Kolář – Holeš, Kúdela, Frydrych, Zelený – Souček – Masopust, Hušbauer, Ševčík, Provod – Škoda
Náhradníci: Kovář, Coufal, Stanciu, Tecl, van Buren, Takács, Hora

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Sinobo Stadium, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Hráči na hostování: Gól Baluty rozhodl o vítězství nad Budějovicemi

dnes
Jak se v uplynulých třech kolech dařilo hráčům na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

včera
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Legenda mládežnické akademie

včera
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

Další články