ONLINE: Od 19:00 doma proti Příbrami

Sešívané čeká od 19:00 v rámci 13. kola FORTUNA:LIGY souboj Proti Příbrami, která se nachází na čtrnácté příčce tabulky.

Po reprezentační přestávce se slávisté představí na domácím hřišti proti 1.FK Příbram. Důležité ligové utkání, které je generálkou na zápas Ligy mistrů s Barcelonou, začíná v 19:00. Odvysílá ho v přímém přenosu O2 TV Fotbal.

Trenér Jindřich Trpišovský se při výběru sestavy nemohl spolehnout na vykartovaného Jana Bořila. Zdravotní potíže nepustí do hry ani trio Peter Olayinka, Ibrahim Traoré a David Hovorka. Své zranění naopak doléčil Laco Takács, který je připraven na lavičce.

Před brankářem Ondřejem Kolářem hraje obranná čtveřice Tomáš Holeš, Ondřej Kúdela, Michal Frydrych a Jaroslav Zelený. Střed zálohy tvoří Tomáš Souček spolu s Josefem Hušbauerem a Petrem Ševčíkem, křídelní pozice obsadili Lukáš Masopust a Lukáš Provod. Na hrotu útoku hraje od začátku kapitán Milan Škoda.

Sestava: Kolář – Holeš, Kúdela, Frydrych, Zelený – Souček – Masopust, Hušbauer, Ševčík, Provod – Škoda
Náhradníci: Kovář, Coufal, Stanciu, Tecl, van Buren, Takács, Hora

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Sinobo Stadium, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Hráči na hostování: Skóroval Matoušek i Baluta

včera
Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Školička a partnerské kluby jsou naší budoucností, říká Jiří Janeček

včera
Šéftrenér přípravek a hlavní trenér kategorie U10 Jiří Janeček má na starosti malé slávistické talenty už čtyři roky. Stojí za projektem Slávistické školičky a také partnerských klubů, se kterými Slavia spolupracuje.

Informace pro fanoušky do Olomouce

včera
V 17. kole čeká slávisty výjezd na Hanou. Zápas se hraje 23. listopadu od 17:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Další články