ONLINE: Od 19:00 doma proti Slovácku

V 7. kole FORTUNA:LIGY sešívaní, kteří okupují průběžné čtvrté místo tabulky, hrají v Sinobo Stadium s pátým Slováckem.

Pro 7. kolo FORTUNA:LIGY proti Slovácku trenér Jindřich Trpišovský nemůže kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda ze zdravotních důvodů počítat ani s Ondřejem Kolářem, Peterem Olayinkou, Ondřejem Kúdelou, Aihamem Ousouem, Tarasem Kačarabou a Ivanem Schranzem.

Premiéra za Slavii čeká Aleše Mandouse, ve stoperské dvojici spolu s Tomášem Holešem poprvé v sezoně nastoupí Ladislav Takács. Na krajích obrany hraje uzdravený Alexander Bah a kapitán Jan Bořil, střední zálohu tvoří trojice Daniel Samek, Petr Ševčík a Ondřej Lingr. Hrotového útočníka Jana Kuchtu doplňují z křídel Ubong Ekpai a Lukáš Masopust.

Zápas začíná v 19:00 a v přímém přenosu jej můžete sledovat na O2 TV Sport.

Sestava: Mandous - Bořil, Holeš, Takács, Bah - Samek, Ševčík - Ekpai, Lingr, Masopust - Kuchta
Lavička: Kovář, Stanciu, Plavšić, Tecl, Oscar, Krmenčík, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Generálka s Baníkem na O2 TV

včera
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 2 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Výborná příprava. Plavšić patřil mezi top tři hráče

23.01.2022
Portugalské soustředění je u konce. Hlavní trenér Jindřich Trpišovský po konci třetího tréninkového zápasu hodnotil jeho průběh, náročnost třítýdenní přípravy i výkony jednotlivců.

Další články