ONLINE: Od 19:00 druhé kolo v Teplicích

Po výhře ve Zlíně hrají sešívaní další venkovní zápas, tentokrát hrají Na Stínadlech proti Teplicím.

Oproti duelu ve Zlíně udělal Jindřich Trpišovský celkem čtyři změny v sestavě. Ve stoperské dvojici nastoupí vedle Tarase Kačaraby navrátilec z reprezentace David Zima.

Na pravém křídle bude tentokrát úřadovat Ivan Schranz, do středu zálohy se vrací reprezentant Petr Ševčík. Jako kapitán tým povede brankář Ondřej Kolář

Zdravotní problémy nepustí do zápasu střelce jediné branky sešívaných z prvního kola Jana Kuchtu, toho na hrotu nahradí Petar Musa, který na jaře hostoval v bundesligovém Unionu Berlín.

Kvůli zdravotním problémům není v nominaci Jan Bořil a Mick Van Buren, zápasovou kondici ještě dohání Michael Krmenčík. Na lavičce už jsou připraveni Lukáš Masopust, Tomáš Holeš, Peter Olayinka a Abdallah Sima.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

dnes
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

dnes
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

dnes
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články