ONLINE: Od 19:00 hostíme Jablonec

V předposledním domácím utkání sezony přivítají sešívaní od 19:00 v rámci 3. kola skupiny o titul Jablonec.

V předposledním domácím utkání ročníku 2019/20 přivítají sešívaní od 19:00 pátý FK Jablonec. Po pojistce titulu v minulém kole proti Plzni se trenér Jindřich Trpišovský rozhodl protočit základní sestavu a dát možnost i hráčům, kteří na jaře nenastupovali příliš často. Při volbě soupisky se nemohl spolehnout kromě Davida Hovorky a Petara Olayinky jen na Tomáše Holeše, kterého trápí stále drobné zdravotní potíže.

Ondřeje Koláře mezi třemi tyčemi nahradí Jakub Markovič, Davida Zimu na stoperu pak Ladislav Takács. Oscar Dorley se postaví na pravý kraj zálohy místo Lukáše Masopusta. O zužitkování gólových šancí se budou starat Petar Musa na hrotu a Júsuf Hilál v prostoru pod ním. Na lavičce náhradníků je připraven João Felipe.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport.

Sestava: Markovič – Coufal, Kúdela, Takács, Bořil – Stanciu, Ševčík – Oscar, Júsuf, Provod – Musa
Lavička: Kovář, Tecl, Hellebrand, Felipe, Frydrych, Traoré, Masopust

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste v Edenu, nebo nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

dnes
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

včera
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

včera
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články