ONLINE: Od 19:00 na hřišti Bohemians

Od 19:00 hrají sešívaní v rámci 8. kola FORTUNA:LIGY utkání na hřišti Bohemians.

Trenér Jindřich Trpišovský výrazně limitovaný výběrem středních obránců zvolil od úvodu utkání proti Bohemians na obranu ve složení Lukáš Masopust, Ladislav Takács, Aiham Ousou, Jan Bořil. Ta se společně s defenzivními záložníky Tomášem Holešem a Danielem Samkem bude starat o bezpečí branky Aleše Mandouse, který naskočí už do svého třetího soutěžního utkání v sešívaných barvách. Ivan Schranz s Alexandrem Bahem obstarají práci na krajích hřiště, nad Nicem Stanciem na středu pak nastoupí v útoku od úvodu Jan Kuchta.

Trenérský štáb se kvůli zdravotním potížím nemůže spolehnout na Ondřeje Koláře, Ondřeje Kúdelu, Tarase Kačarabu, Petera Olayinku, Srdjana Plavšiće a Stanislava Tecla.

Sestava: Mandous – Masopust, Takács, Ousou, Bořil – Holeš, Samek – Bah, Stanciu, Schranz – Kuchta
Náhradníci: Kovář, Oscar, Ekpai, Krmenčík, Ševčík, Traoré, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Je to velká ztráta bodů, mohli jsme vyhrát

včera
Sešívaní po nepovedeném prvním poločase museli dotahovat utkání s Budějovicemi, které nakonec skončilo 2:2. Zápas hodnotil na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský.

Musíme od začátku hrát jako v druhé půli

včera
Jan Kuchta šel v Budějovicích na hřiště o poločase za stavu 0:2. K vyrovnání přispěl vybojovanou penaltou a asistencí. I tak byl ale po remíze 2:2 hodně kritický.

Remíza v Budějovicích. Trefili se Olayinka a Oscar

včera
Sešívaným se po nepovedeném prvním poločase podařilo vyrovnat zápas s Českými Budějovicemi potom, co se trefili Olayinka s Oscarem, a utkání skončilo 2:2.

Další články