ONLINE: Od 19:00 proti Mladé Boleslavi

Od 19:00 přivítají sešívaní v rámci 11. kola FORTUNA:LIGY hráče Mladé Boleslavi.

V 11. kole FORTUNA:LIGY čeká na sešívané od 19:00 domácí souboj s Mladou Boleslaví. Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport.

Trenér Jindřich Trpišovský se při výběru sestavy na večerní utkání nemohl spolehnout na Laca Takácse. 

O bezpečí Ondřeje Koláře se od úvodních minut stará obrana v tradičním složení Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, David Hovorka a Jan Bořil. Ve středu operuje Tomáš Souček společně s Josefem Hušbauerem a Nicolaem Stanciem. Na krajích hrají Lukáš Masopust a Peter Olayinka. Na hrotu pak je kapitán Milan Škoda.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil – Souček – Masopust, Stanciu, Hušbauer, Olayinka – Škoda
Náhradníci: Kovář, Tecl, Zelený, Provod, Ševčík, Frydrych, Hora

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

Pokud nejste osobně v Edenu, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Vzpomínky na Kluž jsou krásné, čeká nás ale další těžký tým

včera
Na loňský postup a svůj pojišťující gól do sítě Kluže vzpomíná kapitán Jan Bořil rád. Zároveň ale očekává před domácím utkáním play-off Ligy mistrů proti dánskému FC Midtjylland tvrdý boj.

Soupeř má podobný rukopis jako my, čekám vyrovnaný souboj

včera
Sešívané v úterý čeká první utkání play-off Ligy mistrů proti Midtjyllandu. „V sestavě jsme přemýšleli nad třemi jmény,“ říká Jindřich Trpišovský.

Na Midtjylland s pozitivní bilancí proti dánským klubům

včera
Sešívaní odehráli ve své historii deset soutěžních zápasů proti klubům z Dánska. Osm z nich dokázali vyhrát, prohráli jen jediný.

Další články