ONLINE: Od 19:00 proti Slovácku s Jakubem Horou

Sešívaní od 19:00 nastoupí v Sinobo Stadium k utkání devátého kola FORTUNA:LIGY proti Slovácku. Přímý přenos utkání můžete sledovat na O2 TV Fotbal.

Mezi třemi tyčemi začíná Ondřej Kolář, obrannou čtveřici tvoří Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, David Hovorka a Jaroslav Zelený. Na pozici defenzivního záložníka hraje Ibrahim Traoré, nad ním pak operuje Nicolae Stanciu společně s Josefem Hušbauerem. Milana Škodu na hrotu podporují ze stran Peter Olayinka a nová posila Jakub Hora.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Hovorka, Zelený – Traoré – Hora, Stanciu, Hušbauer, Olayinka – Škoda

Náhradníci: Kovář, Holeš, Tecl, Van Buren, Provod, Souček, Frydrych

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Fotbal, studio startuje v 18:30

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

I tentokrát vás zápasem provede Radio Slavia, které můžete naladit i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

FOTO: Slavia se připravuje na poslední zápas roku

včera
Sešívané, které čeká poslední zápas kalendářního roku 2019 proti Českým Budějovicím, zastihlo při pátečním tréninku husté sněžení.

Informace k poslednímu zápasu letošního roku!

včera
Přijďte do Edenu na rozloučení se SUPER podzimem a na poslední zápas roku 2019! V neděli 15. prosince je na programu utkání 20. kola FORTUNA:LIGY mezi Slavií a Českými Budějovicemi.

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

před 2 dny
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Další články