ONLINE: Od 19:00 šesté kolo v Karviné

Slávisté na půdě Karviné od 19:00 uzavírají šesté ligové kolo. V základní sestavě debutuje posila Aiham Ousou, znovu začíná Daniel Samek.

Pro 6. kolo FORTUNA:LIGY na hřišti Karviné se Jindřich Trpišovský nemůže kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda spolehnout ze zdravotních důvodů na  Lukáše Masopusta, Petra Ševčíka, Srdjana Plavšiče a Petera Olayinku. Jan Kuchta a Alexander Bah chybí pro nemoc. Problém s kolenem si z odvety s Legií přivezl kapitán Jan Bořil. Nicolae Stanciu dostal volno kvůli odpočinku.

Na lavičce je opět připravený uzdravený Michael Krmenčík. Premiéra čeká letní posilu Aihama Ousoua, který nastoupí na pravém kraji obrany, nalevo hraje Oscar. Před Ondřejem Kolářem utvoří stoperskou dvojici Ondřej Kúdela s Tarasem Kačarabou. Ve středu zálohy vedle Tomáše Holeše nastupuje sedmnáctiletý Daniel Samek, hru před touto dvojicí bude tvořit odchovanec domácích Ondřej Lingr. Stanislava Tecla na hrotu doplňují ze stran Ubong Ekpai a Ivan Schranz.

Zápas začíná v 19:00 a v přímém přenosu jej můžete sledovat na O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Ousou, Kúdela, Kačaraba, Oscar – Samek, Holeš – Ekpai, Lingr, Schranz – Tecl
Lavička: Mandous, Zima, Sima, Madsen, Krmenčík, Hromada, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články