ONLINE: Od 19:00 šesté kolo v Karviné

Slávisté na půdě Karviné od 19:00 uzavírají šesté ligové kolo. V základní sestavě debutuje posila Aiham Ousou, znovu začíná Daniel Samek.

Pro 6. kolo FORTUNA:LIGY na hřišti Karviné se Jindřich Trpišovský nemůže kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda spolehnout ze zdravotních důvodů na  Lukáše Masopusta, Petra Ševčíka, Srdjana Plavšiče a Petera Olayinku. Jan Kuchta a Alexander Bah chybí pro nemoc. Problém s kolenem si z odvety s Legií přivezl kapitán Jan Bořil. Nicolae Stanciu dostal volno kvůli odpočinku.

Na lavičce je opět připravený uzdravený Michael Krmenčík. Premiéra čeká letní posilu Aihama Ousoua, který nastoupí na pravém kraji obrany, nalevo hraje Oscar. Před Ondřejem Kolářem utvoří stoperskou dvojici Ondřej Kúdela s Tarasem Kačarabou. Ve středu zálohy vedle Tomáše Holeše nastupuje sedmnáctiletý Daniel Samek, hru před touto dvojicí bude tvořit odchovanec domácích Ondřej Lingr. Stanislava Tecla na hrotu doplňují ze stran Ubong Ekpai a Ivan Schranz.

Zápas začíná v 19:00 a v přímém přenosu jej můžete sledovat na O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Ousou, Kúdela, Kačaraba, Oscar – Samek, Holeš – Ekpai, Lingr, Schranz – Tecl
Lavička: Mandous, Zima, Sima, Madsen, Krmenčík, Hromada, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články