ONLINE: Od 19:00 v Edenu s Olomoucí

Sešívaní hrají ve středu od 19:00 dohrávku třetího kola FORTUNA:LIGY v Edenu s Olomoucí.

Oproti nedělnímu utkání s Českými Budějovicemi jsou v sestavě čtyři změny. Mezi třemi tyčemi střídá Ondřeje Koláře Aleš Mandous. Místo Ibrahima Traorého nastoupí vedle Daniela Samka Jakub Hromada. Ubonga Ekpaie nahradí v útočné záložní trojici Petr Ševčík. Na hrotu začíná Jan Kuchta místo Michaela Krmenčíka.

Kromě dlouhodobě zraněných Hovorky a Provoda chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Tomáš Holeš, Jan Bořil, Ladislav Takács a Stanislav Tecl. Nicolae Stanciu je po jednozápasové absenci na lavičce.

Zápas začíná v 19:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar – Samek, Hromada – Schranz, Ševčík, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kolář, Stanciu, Masopust, Plavšić, Traoré, Krmenčík, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

včera
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Forma? O tu strach nemám. Chci být dál přínosem

před 2 dny
Na startu roku 2022 prodělal covid, za spoluhráči do Portugalska přicestoval v sobotu. „Jsem moc rád, že tady můžu konečně být,“ těší Alexandera Baha.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 pro ročník 2009

před 3 dny
Díky velkému zájmu jsou kapacity slávistického letního fotbalového kempu vyčerpány. Jediná volná místa zbývají na kempu pro hráče ročníku 2009, na který je stále možnost se přihlásit.

Další články