ONLINE: Od 19:00 venku proti Plzni

Sešívaní hrají v neděli od 19:00 v Plzni zápas 27. kola FORTUNA:LIGY o první místo ligové tabulky. Jakou sestavu vybral trenérský tým?

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti poslednímu zápasu před reprezentační přestávkou čtyři změny. Na pravé straně obrany začíná místo Lukáše Masopust Alexander Bah. Srdjana Plavšiće nahradil na levé straně Oscar Dorley. Ve středu obrany operují David Hovorka s Aihamem Ousouem. Defenzivní záložní dvojici tvoří Tomáš Holeš a Ibrahim Traoré. 

Ze zdravotních důvodů nejsou k dispozici Lukáš Masopust, Stanislav Tecl, Petr Ševčík, Daniel Samek a Michael Krmenčík. Kvůli červené kartě z předchozího utkání nebude hrát Maksym Talovjerov. Kvůli dlouhodobému zranění chybí Jan Bořil.

Utkání začíná v 19:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport

Sestava: Kolář – Bah, Ousou, Hovorka, Oscar – Traoré, Holeš – Lingr, Provod, Olayinka – Sor
Lavička: Mandous, Plavšić, Fila, Hromada, Schranz, Kačaraba, Jurásek

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Věřím, že odvedeme skvělou práci

dnes
O harmonogramu dvoutýdenního kempu, zvučných soupeřích pro přípravná utkání i skladbě kádru čítajícího 35 jmen hovořil po prvním tréninku v Aigenu asistent trenéra Jaroslav Köstl.

Slávisté podruhé odcestovali do Rakouska

včera
Sešívaní v neděli opět zamířili do rakouského Aigenu, kde je čeká poslední fáze přípravy před startem nové sezony.

Plán letní přípravy B-týmu

před 3 dny
Slávistický B-tým po úspěšné a postupové sezoně zahájí letní přípravu na začátku července. Sešívané čeká soustředění a přípravná utkání.

Další články