ONLINE: Od 19:30 doma proti Karviné

Sešívaní hrají v rámci 32. kola FORTUNA:LIGY utkání na domácím hřišti proti Karviné.

Do zápasu s Karvinou nastoupí sešívaní s několika změnami oproti utkání s Olomoucí. Trenér Jindřich Trpišovský vyměnil celou obranu, ve které začnou Bah, Kačaraba, Deli a Bořil. V záloze nastoupí poprvé od návratu po zranění Abdallah Sima a Peter Olayinka. Zraněného Lukáše Provoda nahradí Petr Ševčík.

Ze zdravotních důvodů do zápasu nezasáhne ani David Hovorka. Svalové zranění nepustí do hry Lukáše Masopusta a Stanislava Tecla.

Utkání začíná v 19:30 a přímý přenos vysílá O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kačaraba, Deli, Bořil – Holeš – Sima, Stanciu, Ševčík, Olayinka – Kuchta

Lavička: Stejskal, Zima, van Buren, Oscar, Beran, Traoré, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Hvězdy Haify: Kapitán Amerika i světoběžník ze Surinamu

dnes
Slávisty ve čtvrtek čeká třetí kolo Evropské konferenční ligy na půdě izraelského Maccabi Haifa. Na koho si sešívaní musí dát největší pozor?

Další články