ONLINE: Od 19:30 doma proti Zlínu

Slavia hraje ve středu od 19:30 domácí ligové utkání proti Zlínu.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti nedělnímu zápasu s Libercem hned šest změn. Slávisté znovu nastupují se třemi stopery, místo Tomáše Holeše se do sestavy vrací David Zima. Střed zálohy tvoří trojice Traoré, Provod, Stanciu. Na krajích operují Jan Bořil a Lukáš Masopust. V útoku začíná vedle Jana Kuchty střelec z derby Stanislav Tecl.

Ze zdravotních důvodů nejsou k dispozici David Hovorka, Alexander Bah, Ondřej Lingr, Peter Olayinka a Abdallah Sima. Simon Deli po covidu trénuje s týmem, ale ještě není připraven k zápasu. Za čtyři žluté karty stojí Júsuf Hilál.

Utkání v Edenu začíná v  19:30 a přímý přenos vysílá O2 TV.

Sestava: Kolář – Kúdela, Kačaraba, Zima – Traoré – Masopust, Stanciu, Provod, Bořil – Tecl, Kuchta

Lavička: Kovář, Holeš, van Buren, Oscar, Beran, Ševčík, Hromada

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Vstupenky na Karvinou k dispozici pro permanentkáře

před 2 dny
Sešívaní se v rámci 32. kola představí v Sinobo Stadium proti Karviné. Výkop utkání je v neděli 16. 5. v 19:30. Chcete-li mistry podpořit přímo na stadionu, přečtěte si organizační informace k zápasu.

Hráči na hostování: Zelený na stoperu táhne Jablonec

před 3 dny
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem tradičním přehledu.

Květnový nábor dětí do slávistických školiček

10.05.2021
V květnu proběhne slávistický nábor nejmenších dětí do školiček a nejmladších kategorií mládeže. Nábor se uskuteční v tréninkovém centru v Horních Měcholupech.

Další články