ONLINE: Od 19:30 proti nováčkovi z Pardubic

Sešívaní se od 19:30 vrací po reprezentační pauze utkáním 3. kola FORTUNA:LIGY. V Ďolíčku se utkají s nováčkem soutěže z Pardubic.

Na ligové trávníky po reprezentační pauze se sešívaní vrátí soubojem s nováčkem soutěže a mistrem uplynulého ročníku FNL z Pardubic. S ním se od 19:30 střetnou v rámci 3. kola FORTUNA:LIGY na jejich letošním exilovém hřišti v Ďolíčku. 

Trenéru Jindřichu Trpišovskému není pro utkání k dispozici David Zima, který si z reprezentačního srazu přivezl zranění. Stoperskou dvojici tak tvoří David Hovorka a Ondřej Kúdela. Další změnou je návrat Petera Olayinky do základní sestavy, ve které je poprvé od svého březnového zranění. Lukáš Provod, který na levé straně zálohy Petera na jaře nahradil, se proti Pardubicím přesouvá do středu hřiště vedle Nica Stancia a Petra Ševčíka.

Pro jednoho muže na trávníku bude mít utkání v Ďolíčku speciální význam. Vladimír Coufal při této příležitosti nastoupí ke svému 100. utkání za Slavii! 

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje v 19:00.

Sestava: Kolář – Coufal, Hovorka, Kúdela, Bořil – Ševčík – Masopust, Stanciu, Provod, Olayinka – Tecl
Lavička: Kovář, Holeš, Oscar, Takács, Traoré, Lingr, Musa

  TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Ďolíčku a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Informace pro fanoušky na DERBY

včera
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Hráči na hostování: Júsuf se v Liberci uvedl gólem a asistencí

včera
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Vstupenky na zápas s Hradcem Králové ve volném prodeji

včera
V 9. kole čeká Slavii domácí zápas s nováčkem soutěže z Hradce Králové. Zápas se hraje 26. září od 19:00 a vstupenky jsou ve volném prodeji v cenové kategorii Z1.

Další články