ONLINE: Od 20:00 návrat do ligy v Mladé Boleslavi

V Mladé Boleslavi se v 20:00 sešívaní dočkají obnovy ligového ročníku v podobě zápasu 25. kola FORTUNA:LIGY.

Na ligové trávníky se slávisté vrátí po více než 11 týdnech na Městském stadionu v Mladé Boleslavi, kde je čeká utkání 25. kola FORTUNA:LIGY

Vinou zlomeniny lýtkové kosti z tréninku z předchozích týdnů sešívané nepodpoří Peter Olayinka, střelec vítězné branky z posledního vzájemného utkání. K dispozici rovněž Jindřichu Trpišovskému není proti pátému celku tabulky David Hovorka, který se ale už individuálně připravuje na svůj návrat po vážném zraněné kolene.

Nad stopery Ibrahima Traorého netradičně doplní Tomáš Holeš. Obvyklé místo Petera Olayinky na levé straně záložní řady obsadí Petr Ševčík. Na hrotu útoku se pak od úvodu představí Stanislav Tecl.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport. Studio začíná už v 19:30.

Sestava: Ondřej Kolář – Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, David Zima, Jan Bořil – Ibrahim Traoré, Tomáš Holeš – Lukáš Masopust, Nicolae Stanciu, Petr Ševčík – Stanislav Tecl
Lavička: Přemysl Kovář, Patrik Hellebrand, Lukáš Provod, Ladislav Takács, Michal Frydrych, Júsuf Hilál, Petar Musa

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Plně se musíme soustředit na nedělní zápas. Jiný lék není

dnes
Sešívaní padli po sporném rozhodnutí sudího na hřišti Midtjyllandu. ​„Říkal jsem sudímu, jak je to pro nás důležité, ať se jde podívat. Řekl mi, že věří VARu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Je to obrovské zklamání, říká Ondřej Kolář

včera
Nejprve pokutový kop Kaby zneškodnil, VAR ale poté nařídil opakování penalty: „Dával jsem si na to pozor, jsem přesvědčený, že jsem krok dopředu neudělal," říká brankář Ondřej Kolář.

Myslel jsem, že v Lize mistrů se tohle nemůže stát

včera
​Jan Bořil byl po odvetě play off Ligy mistrů velmi zklamaný. „Byla penalta, Koli to krásně chytil, co se stalo pak ani nechci komentovat, je to hrůza," mrzí kapitána sešívaných.

Další články