ONLINE: Od 20:00 v Příbrami utkání 27. kola

Od 20:00 odehrají sešívaní v Příbrami utkání 27. kola FORUTNA:LIGY. Sešívaným chybí Petr Ševčík a Tomáš Holeš. Do základu se vrací Ibrahim Traoré.

Po dvou vítězných utkáních proti Mladé Boleslavi a Jablonci čeká sešívané v rámci 27. kola FORTUNA:LIGY souboj na hřišti posledního týmu ligové tabulky v Příbrami. Pohled na tabulku však může ledaskoho zmást, protože pod novým trenérem Pavlem Horváthem zvládli středočeši z posledních dvou kol vytěžit hned čtyři body za remízu s Ostravou a výhru v Olomouci, a tak sešívaní nečeká Na Litavce nic jednoduchého.

Kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Petera Olayinky není trenérovi Jindřichu Trpišovskému proti Příbrami k dispozici Petr Ševčík, který léčí zranění z utkání v Mladé Boleslavi, a Tomáš Holeš. Ten si přivodil zdravotní problém v posledním domácím kole s Jabloncem. Do základní sestavy se naopak vrací Ibrahim Traoré a zaplní místo právě po Tomáši Holešovi, který se pro dvě úvodní kola po obnovení ligy usadil netradičně v záložní řadě sešívaných.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport. Studio začíná už v 19:25.

Sestava: Ondřej Kolář – Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, David Zima, Jan Bořil – Ibrahim Traoré, Ladislav Takács – Lukáš Masopust, Nicolae Stanciu, Lukáš Provod – Stanislav Tecl
Lavička: Přemysl Kovář, Mohamed Tijani, Patrik Hellebrand, Oscar Dorley, Michal Frydrych, Júsuf Hilál, Petar Musa

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

U15 vyhrála turnaj Bican Cup

dnes
Slávisté prošli bez jediné porážky turnajem. Ve finále porazili Spartu a stávají se tak vítězem 37. ročníku turnaje Bican Cup.

Slavia? Nic lepšího jsem v kariéře udělat nemohl

včera
Obránce Vladimír Coufal se upsal Slavii na další čtyři roky. Opora zadních řad stvrdila kontrakt na soustředění v Rakousku. „Z mojí strany to beru jako důkaz, že jsem pro Slavii schopný udělat prakticky všechno,“ říká Coufal.

Bořil: Slavia je priorita

včera
Kapitán sešívaných Jan Bořil podepsal na soustředění v Rakousku novou smlouvu, čímž si jeho služby Slavia pojistila na další tři roky. „Ve Slavii chci zůstat co nejdéle,“ říká obránce.

Další články