ONLINE: Od 21:00 doma proti Leverkusenu

Sešívaní od 21:00 přivítají ve skupinovém utkání Evropské ligy v Edenu německý Bayer Leverkusen. Na beku nastoupí Lukáš Masopust, v útoku Ondřej Lingr

Ve druhém skupinovém utkání Evropské ligy se slávisté utkají doma od 21:00 s německým Bayer 04 Leverkusen

Na rozdíl od úvodního utkání v Izraeli, ve kterém nastoupili v útoku společně Petar Musa a Stanislav Tecl, zaujme proti Leverkusenu místo v útoku Ondřej Lingr. Toho ze stran podporují Tomáš Malínský s Oscarem Dorleym, pod ním pak operuje na pozici desítky Lukáš Provod. Střed zálohy obstarají Tomáš Holeš společně s Petrem Ševčíkem. Pozici pravého beka netradičně obsadí Lukáš Masopust, obrannou čtveřici pak s ním utvoří Ondřej Kúdela, David Zima a Jan Bořil. Za nimi potom nechybí sešívaná gólmanská jednička Ondřej Kolář. 

Kromě Ladislava Takácse není na lavici k dispozici ani Ondřej Karafiát, kterého ze hry vyřadilo zranění kotníku. Jeho místo na lavici zaujme vůbec poprvé v A-týmu sedmnáctiletý Denis Alijagič.

Utkání odvysílá v přímém přenosu ČT Sport, studio startuje v 20:40.

Sestava: Kolář – Masopust, Kúdela, Zima, Bořil – Ševčík, Holeš – Malínský, Provod, Oscar – Lingr
Lavička: Kovář, Stejskal, Hovorka, Stanciu, Olayinka, Tecl, Sima, Kuchta, Traoré, Musa, Alijagič

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici ČT Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

V neděli od 18:30 proti Zbrojovce Brno

před 2 dny
Sešívaní vyzvou v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY na svém hřišti v neděli od 18:30 nováčka nejvyšší soutěže Zbrojovku Brno.

Tým ukázal obrovské srdce a velkou kvalitu

před 2 dny
Sešívaní zvítězili ve čtvrtém zápase základní skupiny Evropské ligy 3:1 na hřišti Nice. „Po všech stránkách to byl velice náročný zápas," říká Jindřich Trpišovský.

Za první gól jsem strašně rád. Vítězství je pro fanoušky

před 2 dny
Ondřej Lingr otevřel svůj gólový účet ve Slavii i zápis utkání v Nice výstavní trefou zpoza vápna. „Za takový první gól ve Slavii jsem neskutečně rád, vyšlo to parádně. V zápase jsme potvrdili formu, ve které musíme pokračovat."

Další články