ONLINE: Od 21:00 na De Kuip proti Feyenoordu

Sešívaní hrají druhé utkání Evropské konferenční ligy, v nizozemském Rotterdamu bojují o další body do tabulky skupiny E proti místnímu Feyenoordu.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti utkání s Hradcem Králové tři změny. Na místo Jana Bořila se přesouvá Lukáš Masopust, kterého na pravé záloze zastoupí Ubong Ekpai. Na levé straně střední řady začne Oscar Dorley a v útoku Stanislav Tecl.

Kromě dlouhodobě zraněných Provoda s Hovorkou chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Taras Kačaraba, Ladislav Takács a Ondřej Kolář, který už se zapojil do tréninku. 

Zápas začíná od 21:00 a v přímém přenose ho odvysílá ČT Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Holeš, Masopust – Traoré, Ševčík – Ekpai, Stanciu, Oscar – Tecl
Náhradníci: Sirotník, Olayinka, Plavšić, Samek, Kuchta, Bořil, Krmenčík, Schranz, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici ČT Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Ve zkráceném tréninkovém utkání zazářil Plavšić

včera
Slávisté ve čtvrtek odehráli druhé tréninkové utkání na soustředění v Portugalsku. V šedesátiminutovém duelu se zaskvěl zejména Srdjan Plavšić.

​Únor bude hodně ostrý. Vítání nováčků jsem si užil

včera
​Aleš Mandous se v Portugalsku ohlédl za výjimečným podzimem v jeho podání, soutěživostí, která pohání brankářský tým Slavie, vítání nováčků i svých osobních cílech do jarní části sezony.

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

před 2 dny
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Další články