ONLINE: Od 21:00 odveta play-off Ligy mistrů proti Kluži

Sešívaní od 21:00 hrají v odvětě play-off Ligy Mistrů s rumunskou Kluží. Slavia si z prvního venkovního utkání přivezla vítězství 1:0.

Před Ondřejem Kolářem tvoří obrannou řadu Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, David Hovorka a Jan Bořil. Ve střední záloze operuje trojice Tomáš Souček, Alex Král, Nicolae Stanciu na krajích podporovaná Lukášem Masopustem a Peterem Olayinkou. V útoku je pak kapitán Milan Škoda.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil – Souček – Masopust, Stanciu, Král, Olayinka – Škoda
Náhradníci: Kovář, Hušbauer, Tecl, van Buren, Frydrych, Traoré, Júsuf

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje ve 20:30. Ti z vás, kteří O2 TV nemají, nemusí zoufat. Do 22. září totiž můžete sledovat sportovní pořady zcela zdarma. Návod, jak naladit sportovní přenosy nejen pro utkání v Rumunsku, najdete zde O2 TV Sport Pack zdarma

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE

I tentokrát vás zápasem provede Radio Slavia, které můžete naladit i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Oslavy 28. října v historii: Prestižní mezinárodní zápasy

dnes
Den po oslavách 28. října nastoupí Slavia v duelu Evropské ligy UEFA proti Bayeru Leverkusen. Dříve nic neobvyklého. Tradici mezinárodních zápasů při příležitosti státního svátku zavedl příznivec Slavie Edvard Beneš.

Každý bod teď bude velice důležitý

včera
Ve čtvrtek sešívané v Edenu čeká druhý zápas Evropské ligy proti Leverkusenu. „Přípravě jsme věnovali hodně času. Doufám, že se to v zápase projeví,“ říká Jindřich Trpišovský.

Bude nám vyhovovat presovat proti týmu, který hraje zezadu

včera
Lukáš Provod, který si v minulém zápasu proti Beerševě připsal jediný gól Slavie, věří, že by sešívaným mohla hra Leverkusenu svědčit.

Další články