sparta>slavia

ONLINE: Od 21:00 osmifinále s Rangers

Sešívaní odehrají ve čtvrtek od 21:00 odvetu Evropské ligy na hřišti Rangers. Z prvního zápasu, který se odehrál minulý čtvrtek v Edenu, si slávisté vezou remízu 1:1.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal v sestavě oproti prvnímu utkání několik změn. Místo Davida Zimy, který nemůže nastoupit z důvodu nasbíraných žlutých karet, nastoupí Simon Deli. V záloze nahradí Tomáše Holeše Jakub Hromada. Jan Kuchta začne tentokrát na lavičce, v základní sestavě je naopak Oscar Dorley. 

Kvůli zdravotním potížím nemůžou nastoupit David Hovorka, Petr Ševčík, Ibrahim Traoré a brankář Jan Stejskal.

V přímém přenosu utkání odvysílá stanice ČT Sport, studio startuje v 20:30.

Sestava: Kolář – Kúdela, Deli, Bořil – Bah, Stanciu, Hromada, Oscar, Sima – Olayinka, Provod

Lavička: Kovář, Vágner, Holeš, Tecl, Kuchta, Masopust, Lingr, Višinský

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici ČT Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články