ONLINE: Od 21:00 první čtvrtfinále proti Arsenalu

Sešívaní vstoupí do čtvrtfinále Evropské ligy na Emirates Stadium ve čtvrtek od 21:00. Utkání můžete sledovat na ČT Sport.

Pro úvodní čtvrtfinále Evropské ligy se do branky po zranění ze zápasu s Rangers vrací Ondřej Kolář. Jindřich Trpišovský nemá v Anglii k dispozici hned čtveřici stoperů. Simon Deli, Ondřej Kúdela a David Hovorka chybí ze zdravotních důvodů. Taras Kačaraba není součástí soupisky pro Evropskou ligy. Ve středu obrany tak vedle Davida Zimy nastupuje Tomáš Holeš. 

Utkání na Emirates Stadium začíná ve 21:00 a přímý přenos vysílá ČT Sport. 

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici ČT Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Náskok je příjemný. Do konce sezony máme pět cílů

včera
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Zlínem o náročnosti utkání, netradičním rozestavení, vyrovnání 75 let starého rekordu v neporazitelnosti i blízkosti zisku třetího titulu v řadě.

V neděli na Bohemce to chceme dotáhnout

včera
Slavia doma porazila Zlín 2:1 a získala další tři důležité body v boji o titul. Vítězný gól vstřelil na začátku druhého poločasu Jan Kuchta.

Vysoká výhra slávistek nad Pardubicemi

včera
Slávistky přivítaly po reprezentační pauze na hřišti v Horních Měcholupech Pardubice a převálcovaly a vyhrály 9:1. Po koronavirové přestávce vyhrály pošesté v řadě.

Další články