ONLINE: Od 21:00 první zápas play off proti Midtjyllandu

Od 21:00 vstoupí sešívaní prvním zápasem play off do boje o základní skupinu Ligy mistrů. V Edenu přivítají dánského mistra FC Midtjylland.

Sešívaní zahájí od 21:00 v Edenu proti dánskému FC Midtjylland prvním zápasem play off cestu do základní skupiny Ligy mistrů. Na rozdíl od loňského dvojzápasu s Kluží tak startuje Slavia v domácím prostředí, bude se ovšem muset obejít bez podpory sešívaných fanoušků.

Trenér Jindřich Trpišovský nebyl při volbě sestavy limitován žádnými zdravotními potížemi hráčů, jenom pouze počtem míst na soupisce pro Ligu mistrů. Stoperskou dvojici tvoří David Zima společně s Davidem Hovorkou. Nad nimi ve středu hřiště od úvodních minut operuje trojice ve složení Nicolae Stanciu, Petr Ševčík a Tomáš Holeš, který se v posledním utkání s Teplicemi předvedl skvělým výkonem. Práci na krajích zálohy zastanou Lukáš Masopust s Peterem Olayinkou a na hrotu je od úvodu Stanislav Tecl.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje v 20:30.

Sestava: Kolář – Coufal, Hovorka, Zima, Bořil – Holeš – Masopust, Stanciu, Ševčík, Olayinka – Tecl
Lavička: Kovář, Kúdela, Provod, Malínský, Takács, Traoré, Musa

  TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Co se stalo po gólu, nevím. Měl jsem ale obrovskou radost

před 2 dny
Do zápasu naskočil Peter Olayinka z lavice a jedinou brankou zápasu zařídil na úkor vlastního zdraví tři body pro Slavii. Po zápase už ale vyhlížel další utkání. ​„Proti Nice bude důležité získat další tři body, proti Leverkusenu bylo vidět, že jsme dobře připravení.“

Přesně takový zápas může pomoci našemu sebevědomí

před 2 dny
Sešívaní zvítězili v druhém utkání Evropské ligy proti silnému Leverkusenu. ​„Potřebujeme přesně tuhle bojovou mentalitu, kterrou jsme ukázali u gólu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Největší vítězství, které jsem zažil

před 3 dny
David Zima nastoupil poprvé v kariéře v Evropské lize. „Neskutečně jsem si to užil," říká stoper sešívaných.

Další články