ONLINE: Od​ 17:00 mistrovská rozlučka s Budějovicemi

Sešívané čeká v sobotu od 17:00 poslední duel sezony, který odehrají v Edenu proti Českým Budějovicím.

Poslední zápas sezony 2020/21 je tady! Oproti minulému utkání udělal trenér Jindřich Trpišovský opět několik změn. Do branky se vrací Ondřej Kolář, stoperskou dvojici tvoří Ondřej Kúdela se Simonem Delim. V záloze nastoupí opět sedmnáctiletý Daniel Samek, v útočné trojici tentokrát hrají Ondřej Lingr a Peter Olayinka místo Michala Berana a Abdallaha Simy, doplní je Mick van Buren. Na hrotu bojuje o korunu krále střelců Jan Kuchta!

Ze zdravotních důvodů do zápasu nezasáhnou Abdallah Sima, David Hovorka, Tomáš Holeš a Lukáš Provod. Řada reprezentantů dostala volno.

Utkání začíná v 17:00 a přímý přenos vysílá O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Deli, Oscar – Samek, Traoré – van Buren, Lingr, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kovář, Zima, Tecl, Beran, Júsuf, Kačaraba, Rigo

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Je to velká ztráta bodů, mohli jsme vyhrát

včera
Sešívaní po nepovedeném prvním poločase museli dotahovat utkání s Budějovicemi, které nakonec skončilo 2:2. Zápas hodnotil na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský.

Musíme od začátku hrát jako v druhé půli

včera
Jan Kuchta šel v Budějovicích na hřiště o poločase za stavu 0:2. K vyrovnání přispěl vybojovanou penaltou a asistencí. I tak byl ale po remíze 2:2 hodně kritický.

Remíza v Budějovicích. Trefili se Olayinka a Oscar

včera
Sešívaným se po nepovedeném prvním poločase podařilo vyrovnat zápas s Českými Budějovicemi potom, co se trefili Olayinka s Oscarem, a utkání skončilo 2:2.

Další články