ONLINE: Poslední domácí zápas s Jabloncem

Sešívaní hrají poslední domácí zápas v sezoně 2017/2018, v Edenu hostí od 16 hodin FK Jablonec.

Trenér Trpišovský vyšle na hřiště stejnou sestavu, jaká nastoupila do posledních dvou úspěšných utkání na Dukle a ve finále domácího poháru. Na hrotu nastoupí dvougólový hrdina posledního utkání s Jabloncem Stanislav Tecl, který ještě na podzim oblékal zelený dres Severočechů. Stejné složení bude mít i lavička náhradníků.

Sešívaní jsou před 29. kolem na druhém místě tabulky čtyři body za Plzní. Jablonec je v lize čtvrtý a na Slavii ztrácí šest bodů. Sigma Olomouc na třetím místě má pak na sešívané čtyřbodovou ztrátu. Vítězství tak Slavii zajistí minimálně druhé místo v sezoně 2017/18.

Sestava Slavie: Kolář – Frydrych, Jugas, Ngadeu, Bořil – Souček – Stoch, Hušbauer, Sýkora, Zmrhal (C) – Tecl

Lavička: Kovář, Danny, Kúdela, Škoda, Hromada, Necid, Pokorný

SLEDUJTE ZÁPAS V ONLINE PŘENOSU

Aktuálně

U21: Prohra s Hradcem Králové

před 3 dny
V 15. zápase Juniorské ligy přivítala Slavia na Xaverově Hradec Králové. Sešívaným se herně povedl vstup do zápasu, tři body si ale odvezli hosté.

Je důležité být nachystaný, říká Michal Frydrych

před 3 dny
Důležitou trefou na 1:1 pomohl obránce Michal Frydrych k obratu duelu se Zlínem: „Byla to secvičená standardka," popsal střelec vyrovnávací gól.

Velmi dobrý výkon s těžkým soupeřem

11.11.2018
Slavia porazila doma Zlín 3:1 a trenér Jindřich Trpišovský se netajil svou spokojeností jak s tříbodovým ziskem, tak s předvedenou hrou.

Další články