ONLINE: Proti Opavě v základu Tijani a Zima, na lavici João

Od 14:30 přivítají sešívaní v Edenu v rámci 22. kola FORTUNA:LIGY fotbalisty SFC Opava.

Po nepovedeném vstupu do jara v Ďolíčku se vynasnaží sešívaní vrátit na vítěznou podzimní vlnu v Edenu proti Opavě, se kterou od 14:30 odehrají utkání 22. kola FORTUNA:LIGY. Trenér Jindřich Trpišovský se nebude moct spolehnout na dlouhodobě zraněného Davida Hovorku a Ladislava Takácse s Ibrahimem Traorém, které rovněž do hry ještě nepustí zdravotní problémy. Oscar Dorley si pak ještě v zápase proti Opavě odpykává trest za žluté karty.

V Edenu se však fanouškům za to poprvé v sešívaných dresech představí nové posily Mohamed Tijani a David Zima, kteří figurují v základní sestavě Jindřicha Trpišovského. Na lavičce náhradníků je pak připraven João Felipe.

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Sport. Studio začíná ve 14:00.

Sestava: Ondřej Kolář – Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, Mohamed Tijani, Jan Bořil – David Zima – Peter Olayinka, Petr Ševčík, Nicolae Stanciu, Lukáš Provod – Petar Musa

Lavička: Přemysl Kovář, Tomáš Holeš, Stanislav Tecl, Patrik Hellebrand, João Felipe, Michal Frydrych, Lukáš Masopust

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Edenu, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Třetí díl Řečnického klubu s Janem Bořilem

včera
V úterý se můžete těšit na třetí díl Řečnického klubu! Tentokrát bude hostem člen A-týmu Slavie, a to rovnou kapitán Jan Bořil!

Gareth Hughes a Slavia: Blízký vztah na dálku

před 3 dny
„Za Slavií všude jezdíme,“ slibuje jeden z nejznámějších chorálů našich fanoušků. Aby ale za Slavií všude jezdil člověk, jehož domov dělí od Edenu vzdušnou čarou 1300 kilometrů, to už stojí za zvláštní zmínku.

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

27.03.2020
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Další články